Zamknij informację (akceptuję cookie)
Pliki cookie

Ta witryna korzysta z plików cookie w celu zapewnienia użytkownikowi jak najwyższej wygody jej użytkowania i dostarczenia statystyk o jej odwiedzinach.
Polityka plików cookie - więcej informacji
Nie wyrażam zgody na zapisywanie plików cookie.

Polityka plików cookie

Pliki cookie to małego rozmiaru pliki tekstowe przechowywane w urządzeniu użytkownika. Nie mają żadnego wpływu na działanie urządzenia użytkownika oraz nie dokonują zmian w oprogramowaniu zainstalowanym w urządzeniu użytkownika. Pliki cookkie nie zawierają żadnych poufnych danych o użytkowniku.

Pliki, które nasza strona zostawia, pochodzą z usługi Google Analytics. Usługa ta pomaga nam zbierać informacje o wizytach na stronie. Dzięki temu możemy poznać cel wizyt użytkowników i lepiej dostosować strukturę i zawartość witryny.
Więcej informacji o działaniu tej usługi:http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

Więcej informacji o plikach cookie:http://wszystkoociasteczkach.pl/

Niech ku przyszłości dążą pokolenia...

logo

XIX Liceum Ogólnokształcące
im. Powstańców Warszawy
w Warszawie




Absolwenci

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat ewentualnych błędów i pomyłek dostrzeżonych w niniejszym spisie.
Absolwenci, którzy nie życzą sobie wymieniania ich nazwiska na liście, proszeni są o kontakt z sekretariatem.

Rok 1945
Cieśla Ryszard
Fortuńska Krystyna
Kamiński Stanisław
Kulikowski Roman
Mroczkiewicz Danuta
Mrowińska Barbara
Niewiarowski Stefan
Olszański Jerzy
Ostrowski Andrzej
Skierczyńska Wanda
Snowacka Jadwiga
Struczyńska Gabriela
Szypowski Jan
Żołędowska Bladyna
Żuk Zbigniew
Małaszewski Zdzisław
Rok 1946
Baszkiewicz Jan
Binn Maria
Chrzanowska Barbara
Gałant Hanna
Kapusta Janina
Kempista Krystyna
Kobyliński Szymon
Kossakowski Jan
Kowalski Józef
Kupidłowska Wanda
Kwiatkowski Mieczysław
ł.azarska Irena
Ochniewska Grażyna
Owczarek Jerzy
Piasecka Zofia
Piwnicki Sylwester
Purzycka Barbara
Purzycka Janina
Ring Jerzy
Woliński Zbigniew
Olszewski Jerzy
Werczka Teresa
Rozmysłowicz Leszek
Rok 1947
Abramczuk Hanna
Ałbrech Wieslawa
Chodasiewicz Barbara
Czerniak Michał
Filipowicz Roman
Gałecka Kornelia
Grzeszczykowski Jerzy
Harajda Roman
Jarosz Tadeusz
Kaczorek Daniela
Kowalska Krystyna
Kozaczek Zbigniew
Król Maciej
Nowacka Wanda
Puszkarski Aleksander
Sekuła Stanisław
Szymańska Tenita
Urbański Stanisław
Wtorek Stanisław
Wrzesiński Andrzej
Zawiła Maria
Żmirek Zbigniew
Rok 1948
Borkowska Anna
Czecholczuk Anna
Bigosińska Halina
Grodzicka Janina
Lenczewska Maria
Kudelski Zygmunt
Kieruzalski Andrzej
Doliński Andrzej
Dudnikow Włodzimierz
Falkowski Henryk
Jałocha Halina
Jabłońska Grażyna
Kozicka Irena
Kangowska Romana
Kubiak Zygmunt
Kwiecińska Grażyna
Lubryczyńska Jadwiga
Majewski Zbigniew
Osiecki Jan
Popiołowska Zofia
Pioruńska Maria
Piasecki Jan
Piątkowski Wiesław
Sołtysiak Maria
Sokołowski Janusz
Tchórzewska Maria
Trębicki Andrzej
Turska Jadwiga
Więcek Stanisław
Zawadzka Barbara
Rok 1949
klasa przyrodnicza
Aleksandrowicz Teresa
Arymińska Janina
Ćwiek Krystyna
Depowska Alicja
Dziwińska Danuta
Dworzyńska Wiesława
Fabiańska Barbara
Fabiańska Janina
Grutz Wanda
Kowalik Krystyna
Królikowska Helena
Olszewicz Ewa
Ozimowska Hanna
Skarżyńska Stefania
Szulc Bogumiła
Trynkos Leokadia
Wiewiórkowska Jadwiga
Wlazłowska Hanna
Wypustek Krystyna
Wiernik Krystyna

Klasa humanistyczna
Ciepiewska Danuta
Cybula Jadwida
Gawin Klementyna
Haze Mirosława
Jarosz Janina
Kopczyńska Tereza
Koper Bożena
Kozicka Hanna
Linkowska Izabella
Lutostańska Alicja
Łysko Krystyna
Osica Zofia
Ruppel Hanna
Rzepka Barbara
Smykiewicz Helena
Szkopowicz Wiesława
Teresa Gabriela
Urbańska Krystyna
Walewska Marianna
Wernik Krystyna
Rok 1950
Klasa przyrodnicza
Arwar Teresa
Bardzińska Emilia
Białecka Barbara
Błażewska Krystyna
Boralyńska Halina
Cichocka Hanna
Charemza Katarzyna
Charkiewicz Ewa
Cymerman Hanna
Deńkowska Alicja
Dumińska Halina
Fabisiak Wanda
Gajewska Irena
Gajewska Zofia
Giedrojć Jadwiga
Gołubiew Mieczysława
Gmitrzuk Wiesława
Granicka Maria
Grodzicka Hanna
Jakubiak Irena
Jaroszewska Wanda
Kaczorowska Barbara
Kalinowska Teresa
Klibiszewska Maria
Korecka Róża
Krupka Zofia
Kotowicz Halina
Kwietniewska Wiesława
Masiak Maria
Matysiak Krystyna
Marion Krystyna
Mazurkiewicz Hanna
Mróz Halina
Ochman Danuta
Pijewska Alicja
Purzycka Krystyna
Ring Hanna
Smagała Irena
Świątek Zofia
Umięcka Zofia
Winiarska Teresa
Zaborowska Alicja
Zaklewska Róża
Zembrzuska Barbara
Ziemolożyńska Wanda
Zimińska Krystyna

Klasa Humanistyczna
Aniołkiewicz Elżbieta
Bogusławska Elżbieta
Chwiłoc-Fiłoc Lucyna
Czajkowska Bożena
Falkowska Anna
Fogiel Alicja
Gajewska Maria
Graba-Łęcka Ludmiła
Jantos Teresa
Karczewska Zofia
Karczmarczyk Barbara
Kelasz Krystyna
Kopja Wanda
Kozikowska Mieczysława
Kropielnicka Krystyna
Kwaśniewska Barbara
Lewkowicz Halina
Milcarz Alicja
Namiotkiewicz Leokadia
Niedziałek Janina
Olejnik Cecylia
Orłowska Teresa
Pomiankowska Alina
Siedlecka Janina
Sieprawska Adela
Sosińska Wiesława
Stachura Halina
Wójcicka Irena
Wykrzykowska Danuta
Zalaś Jadwiga
Żochowska Barbara
Rok 1951
XIa
Chrzanowska Hanna
Cieplak Teresa
Cieślik Zofia
Gwiazda Adela
Iwańczyk Janina
Jankowska Maria
Kozłowska Romana
Król Teresa
Kucewicz Irena
Łuczyńska Stefania
Majewska Irena
Mędlińska Wiesława
Neuman Wanda
Niemyjska Teresa
Piotr Ewa
Prusak Barbara
Strzałkowska Irena
Wąsala Barbara
Wiśniewska Jolanta
Wosiek Krystyna
Wzorek Maria

XIb
Adamiec Krystyna
Gajewska Maria
Kamińska Zofia
Kołodziejczyk Janina
Kowalska Jadwiga
Lelental Irena
Majewska Elżbieta
Majkowska Janina
Matuszewska Lilianna
Ołtarzewska Danuta
Ossolińska Krystyna
Paszkowska Barbara
Paździerska Izabella
Pietrzak Zofia
Puchalska Izabella
Rawdanis Daniela
Rucińska Hanna
Siekierzyńska Danuta
Stopczyk Barbara
Sulis Elżbieta
Sokołowska Irmina
Ząbek Lidia

XIc
Bekier Barbara
Cieślak Halina
Czarnocka Teresa
Gabryś Zofia
Gałązka Blandyna
Hoffman Barbara
Kołak Janina
Kołodziejak Danuta
Kowalczyk Teresa
Krajewska Irmina
Krieger Jadwiga
Kurek Danuta
Łukasik Alicja
Łukasik Elżbieta
Makarewicz Nina
Miśkiewicz Barbara
Orłowska Barbara
Orłowska Halina
Pawłusiewicz Barbara
Pieczarka Danuta
Płużycka Danuta
Stańko Barbara
Stefańska Elżbieta
Wielgos Barbara
Wojciechowska Alicja
Woroniecka Alicja
Zajączkowska Barbara
Zych Hanna

XId
Cybulska Krystyna
Ekler Wanda
Gołębiowska Barbara
Gołębiowska Gryzelda
Jasińska Teresa
Karasek Stefania
Kempisty Aleksandra
Krajewska Halina
Lasikowska Elżbieta
Łątkiewicz Jadwiga
Makowska Bożenna
Mańkowska Barbara
Ochniewska Alina
Olczyk Teresa
Olechowska Anna
Sierpińska Maria
Sugiera Zofia
Turska Irena
Wiącek Maria
Zan Teresa
Rok 1952
Bartycha Lucyna
Bąk Wiesława
Bieńkowska Wiesława
Brańska Anna
Brzostowiecka Maria
Budnicka Alicja
Budzyńska Ewa
Czyżniakowska Krystyna
Dobkowska Elżbieta
Doniecka Janina
Dorofiejczyk Irena
Fintek Jadwiga
Folga Alina
Gajewska Maria
Gosek Anna
Herman Irmina
Karasek Janina
Karasińska Stanisława
Karpisz Kazimiera
Kaszczyńska Hanna
Kawa Barbara
Klimaszewska Maria
Korzycka Danuta
Kozak Elżbieta
Laskowska Teresa
Lelental Barbara
Ligaszewska Zofia
Majewska Wanda
Matuszewska Zofia
Nitka Danuta
Olkowicz Irena
Orczyńska Elżbieta
Perzanowska Barbara
Piórkowska Regina
Puchalska Wanda
Rojek Barbara
Rudowska Alina
Ryńska Krystyna
Santarek Teresa
Sierakowska Danuta
Słowikowska Wacława
Słyk Anna
Smolińska Ewa
Sobierajska Irena
Sobkowicz Barbara
Szaszkiewicz Lidia
Szelenbaum Maria
Szwarc Krystyna
Trafisz Taida
Trzpil Maria
Warszakowska Elżbieta
Winiarek Anicela
Wiśniewska Jadwiga
Woyczyńska Hanna
Zatryb Barbara
Zawadzka Maria
Żebrowska Teresa
Rok 1953
XI a
Bednarek Barbara
Bielawska Alina
Gołowacz Alicja
Gromek Hanna
Habetin Maria
Janiak Halina
Jezierska Zofia
Kawecka Jolanta
Kopczyńska Alicja
Krywal Larysa
Kucewicz Barbara
Majewska Katarzyna
Matejak Liliana
Mazurkiewicz Alina
Noszczak Barbara
Ogrodowska Krystyna
Ostrowska Anna
Paździerska Wiesława
Płatek Barbara
Przepiórkiewicz Jadwiga
Sadowska Monika
Szypowska Krystyna
Sylwestrzak Maria
Śmiechowska Hanna
Tersa Alicja
Wojda Krystyna

XI b
Białynowicz Jolanta
Dołbniak Barbara
Dołbniak Ewa
Gadomska Aurelia
Gelb Barbara
Godlewska Barbara
Godlewska Izabela
Górzyńska Renata
Grabowska Aleksandra
Grudzińska Zofia
Jamiołkowska Stefania
Jurdeczka Janina
Kozłowska Barbara
Lewandowska Bożena
Mariankowska Irena
Miazga Irena
Noceń Alicja
Nosek Gertruda
Peterlajter Danuta
Pieniarz Hanna
Siedlecka Elżbieta
Stryjewska Magdalena
Szklarska Teresa
Wiśniewska Jadwiga
Zajączkowska Krystyna
Ziętarska Barbara
Rok 1954
Kl XI a
Andrzejewska Lidia
Aniołkiewicz Joanna
Broniszewska Alicja
Dmoszyńska Krystyna
Jedyńska Irena
Keller Stanisława
Kornia Zofia
Kubrakiewicz Krystyna
Łakomska Wanda
Makowska Teresa
Milewska Alicja
Muszyńska Barbara
Patorska Grażyna
Pietruszka Jadwiga
Podsędek Barbara
Pokora Anna
Rotuska Anna
Siatkiewicz Maria
Sidorczuk Halina
Stanis Urszula
Sterna Urszula
Stępień Barbara
Substyk Teresa
Sulemińska Teresa
Świderska Danuta
Werpachowska Maria
Wojtan Lidia
Wójcicka Wiesława
Zastocka Barbara
Zdunkiewicz Krystyna
Zdzienicka Maria
Żuk Maria

XI b
Bieliński Bohdan
Chmielewski Bogdan
Cieplak Maria
Czerwiński Sławomir
Dąbrowska Hanna
Donica Lucjan
Dyskant Józef
Gajak Alicja
Gogolińska Barbara
Grochowska Jolanta
Hugo – Bader Maria
Ignaczewska Irena
Jasińska Teresa
Kaczor Maria
Lange Elżbieta
Łapińska Maria
Matuszewska Maria
Pawelec Izabella
Podkowiński Rudolf
Polak Elżbieta
Rudnicka Alina
Rurawska Barbara
Sierakowski Zbigniew
Szybińska Wanda
Toroniewicz Elżbieta
Wierzchowska Barbara
Wiśniewski Mieczysław
Zielińska Joanna
Rok 1955
XI a
Baranowska Bożena
Biel Jolanta
Biakowska Zofia
Cichocka Elżbieta
Fedorczyk Danuta
Godyńska Ewa
Kacperska Irmina
Kornaus Danuta
Lange Krystyna
Majszczyk Barbara
Młoduchowska Alicja
Murawska Anna
Nowosielska Janina
Nowakowska Hanna
Niewczas Jolanta
Patkowska Kazimiera
Sołtys Ewa
Stolarczyk Bogusława
Świrska Janina
Tomaszuk Barbara
Wędrychowska Danuta
Wojdyna Maria Alicja
Wzorek Stanisława

XI b
Antosiak Zofia
Bielawski Sławomir
Bogucka Lidia
Bojar Barbara
Chróściel Wiesława
Cybulska Barbara
Domański Zbigniew
Dziurewicz Wojciech
Eytner Alina
Grochocka Krystyna
Gruszka Maria
Janczewska Krystyna
Lasocka Laura
Łuczyniec Lidia
Maliszewska Teresa
Rydko Elżbieta
Sosnowski Andrzej
Szeląg Krystyna
Topczewska Danuta
Topolska Elżbieta
Wilk Bogusława
Wiśniewska Danuta
Wojda Urszula
Zwierz Krystyna
Rok 1956
XI a
Beli Krystyna
Celiński Ryszard
Drzewiecka Jadwiga
Goldbrum Eliza
Jellenta Ewa
Klepkowicz vel Klemkiewicz Irmina
Kuklińska Iwona
Lindner Leszek
Lorentz Elżbieta
Olkowicz Hanna
Redes Teresa
Rychalska Barbara
Sarnacka Krystyna
Strzelczyk Maria
Szulkowska Daniela
Wieteska Jerzy
Wilkowska Barbara
Włodarczyk Hanna
Wołosz Jadwiga
Zwierzchowski Witold

XI b
Andrazik Elżbieta
Broniszewska Barbara
Dorofiejczyk Mirosława
Gacukowicz Alicja
Gerwatowska Mirosława
Klińska Julitta
Kołucka Maria
Kopczyńska Elżbieta
Kozłowska Alicja
Kubiak Urszula
Laskowska Hanna
Modzelewska Jadwiga
Nadstawny Alina
Nowak Barbara
Petryszyrz Halina
Rembelska Halina
Sońta Anna
Stańko Jadwiga
Tomaszewicz Ryszarda
Zaciewska Agnieszka
Zieleniecka Barbara
Żmuda Maria
Żmuda Zofia

XI c
Angiel Jolanta
Dowiatt Halina
Grasiewicz Janusz
Grodzka Maria
Jagla Barbara
Kaczorowska Maria
Kenig Andrzej
Krotkiewska Elżbieta
Kuleczko Grażyna
Paliszewska Danuta
Piątkowska Grażyna
Pilecka Elżbieta
Rywodzka Krystyna
Sakierska Elżbieta
Salis Teresa
Siejko Danuta
Starczewski Marek
Sobkowicz Elżbieta
Świestowska Danuta
Wachnicka Alicja
Witt Krzysztof
Zubowska Danuta
Rok 1957
XI a
Fellauer Ewa
Hajnrych Leopold
Iwaszko Kazimiera
Kaczor Zygmunt
Karliński Andrzej
Karolicka Elżbieta
Kosacka Halina
Kozakiewicz Antoni
Mielczarek Teresa
Olechowicz Jan
Olesiak Małgorzata
Piotrowski Janusz
Podleś Hanna
Poźniak Krystyna
Prumm Krzysztof
Przygoda Barbara
Rembelska Maria
Rosińska Bożena
Smorczewski Ryszard
Strycharczuk Zbigniew
Szybiak Irena
Śnieżyńska Maria
Turlewicz Elżbieta
Wdowiarek Włodzimierz
Wyrzykowska Alicja
Zakrzewska Elżbieta

XI b
Bany Wiesława
Bańkowska Teresa
Bereda Bożena
Chilkiewicz Jadwiga
Chylak Maria
Fortini Urszula
Gajewska Maria
Gołowacz Hnna
Jakubowska Barbara
Jankowska Jolanta
Klimczak Anna
Kniażycka Julitta
Kolarewska Barbara
Kozłowska Jolanta
Krzyżek Urszula
Kwarcińska Elżbieta
Lech Teresa
Lenarczyk Elżbieta
Matusiak Bożenna
Niedziułka Janina
Puciato Maria
Rosochacz Irmina
Skowron Elżbieta
Smoktunowicz Teresa
Sułkowska Anna
Świonder Mirosława
Tomaszewska Krystyna
Zakrzewska Lucyna
Żubińska Emilia
Żurawska Renata
Chojnacka Aleksandra
Rok 1958
XI a
Andrasik Bożenna
Bańska Jolanta
Basaj Maria
Borowicz Anna
Brysiacz Barbara
Celej Aleksandra
Jakubowska Elżbieta
Jasik Stanisława
Kośmider Zofia
Mikulski Wojciech
Miśko Bożenna
Prończuk Andrzej
Stodolak Lesław
Śliwiński Andrzej
Talwiński Jerzy
Trzemiel Małgorzata
Tywanek Stanisława
Weyher Teresa
Więckiewicz Elżbieta
Wojciechowska Elżbieta

XI b
Bochiński Marek
Borowy Andrzej
Bytow Tadeusz
Buczek Elżbieta
Ciechulska Barbara
Dembicz Zenona
Kołodziejczyk Hanna
Łukasiewicz Barbara
Łukaszewski Andrzej
Łyszczarz Teresa
Naduk Danuta
Nita Zygmunt
Niwiński Robert
Owczarek Magdalena
Pietruszyński Waldemar
Rychter Zofia
Serafin Jerzy
Stańczyk Maria
Suchner Jerzy
Ustarbowska Maria
Wiśniewska Elżbieta
Życiński Dariusz
Macierzewska Barbara
Skubiszewska Sabina
Rok 1959
XIa
Bielawski Jerzy
Cieślak Teodora
Ciupa Teresa
Dąbrowski Waldemar
Floryszczyk Maria
Frączek Alicja
Gołowacz Bożenna
Grzybowska Elżbieta
Hułas Zofia
Jaglińska Maria
Kaczor Zbigniew
Kosiorek Aleksandra
Liszewski Zdzisław
Olejnik Andrzej
Podsędek Krystyna
Sadomska Alicja
Sernicka Krystyna
Wiśniewska Jadwiga
Wojciechowicz Barbara

XIb
Andrzejewska Iwona
Brzozowska Zofia
Chełmiński Robert
Dziadek Janina
Góral Janina
Idzikowski Józef
Karnowska Hanna
Kozłowski Jan
Leparska Krystyna
Loretz Zofia
Piasecka Ewa
Rurawska Danuta
Skarżyński Michał
Szulc Krystyna
Szymczak Irena
Trzpil Andrzej
Woźniak Zofia
Zakrzewska Maria
Ząbkowska Janina
Jasiński Stefan
Poźniak Boźenna
Sernik Elżbieta
Sułkowska Teresa
Rok 1960
XIa
Bialoszewska Danuta
Bogdanowicz Grzegorz
Boroda Halina
Chajewski Adam
Drużycki Zbigniew
Dąbrowski Krzysztof
Dziurewicz Maria
Gajdyczar Zofia
Garbacz Jadwiga
Idzikowska Maria
Janiszewska Anna
Jaworski Krzysztof
Klejny Janusz
Korzycka Helena
Kwiatkowski Czesław
Malinowska Grażyna
Marciniak Waldemar
Masłowski Andrzej
Nacmerowicz Mariola
Olewniczak Barbara
Olszewski Marek
Osica Stanisław
Paczyńska Bożena
Piotrowski Bogdan
Serafin Maria
Sitarski Aleksander
Suchodolska Mirosława
Szczodrowska Barbara
Śliwiński Jerzy
Wdowiak Andrzej
Wojtasiewicz Witold
Zacharski Andrzej
Zakrzewska Elżbieta
Zdzienicka Elżbieta

XIb
Bańkowska Maria
Borkowska Magdalena
Brzozowska Sylwia
Bryła Jadwiga
Cherczyński Mieczysław
Chrzan Emilia
Dąbrowska Kazimiera
Fiszko Elżbieta
Jaszczanin Danuta
Konstanciak Danuta
Kosiński Ireneusz
Krac Elżbieta
Latoszek Małgorzata
Łuczyńska Jolanta
Łukasiewicz Anna
Mandziak Elżbieta
Matuszewska Alicja
Michrowska Jolanta
Miszczak Ewa
Papińska Krystyna
Podkowińska Ewa
Przybysz Bożena
Raciborska Teresa
Samulak Alicja
Sałas Władysław
Sławińska Ewa
Szeląg Wanda
Szuchta Andrzej
Zawadzka Elżbieta
Zerynger Stanisława
Zienkiewicz Hanna
Rok 1961
XIa
Bączkowska Elżbieta
Cieślak Grażyna
Curyło Irena
Dobrucki Jan
Dylińska Maria
Duchińska Jolanta
Gańko Stanisław
Kochański Krzysztof
Kryspel Jacek
Kubik Bożenna
Matejczuk Barbara
Nowakowski Roman
Pawłowski Henryk
Pieńkowska Izabela
Pokorska Lidia
Przybysz Krystyna
Romaniuk Mieczysława
Rywocka Maria
Stelmaska Ewa
Tomaszewicz Teresa
Wilczyńska Lidia
Wojtaszczyk Joanna
Zdzieborska Teresa
Żelechowski Andrzej
Łysakowska Teresa

XIb
Bekurewicz Alicja
Bolesławska Marta
Delecka Barbara
Gancarczyk Maria
Guśko Wanda
Gwizdowska Irena
Koładnyk Darietta
Kamińska Barbara
Karpała Iwona
Kochanowska Janina
Kucharska Barbara
Kwiatkowska Maria
Marciniak Jolanta
Mulinek Danuta
Nielepiec Jadwiga
Noceń Elżbieta
Olsińska Elżbieta
Pieniążek Alicja
Rusiecka Anna
Skarżyńska Jadwiga
Smolińska Jolanta
Spiczyńska Elżbieta
Stefan Danuta

XIc
Bielińska Zofia
Błażejewicz Tadeusz
Brzeziński Andrzej
Brodkiewicz Janusz
Ciesielska Małgorzata
Domalski Jerzy
Figiel Grzegorz
Jaworski Jerzy
Kapelusiak Jadwiga
Karkowska Maria
Klejny Janusz
Kloze Irmina
Kmiciński Zbigniew
Kierzkowski Henryk
Krajczyński Wiesław
Malinowska Maria
Mioduszewski Krzysztof
Nowak Wiesław
Ostrowska Małgorzata
Ożarowski Ryszard
Pokora Henryk
Piaszczyński Marek
Rapczewski Andrzej
Rodziewicz Bogusław
Sońta Barbara
Stiasna Barbara
Szymanowska Irena
Szymański Andrzej
Walewska Hanna
Weyher Jan
Wodejko Stanisław
Zakrzewski Ryszard
Zygmunt Wojciech
Terens Grażyna
Wisekiewicz Jolanta
Zadrąg Barbara
Rok 1962
XIa
Adamiec Izabela
Błońska Stanisława
Brudnicka Ewa
Dąbrowska Anna
Dąbrowski Adam
Dziewulska Elżbieta
Fałat Antoni
Gruchalska Maria
Kiełmiński Zbigniew
Kaczyńska Wanda
Kopyś Izabela
Mędrzejewski Włodzimierz
Morawska Joanna
Nowak Janina
Ociepa Sylwia
Oleś Andrzej
Rau Wojciech
Rausińska Ligia
Stegman Tadeusz
Suchenek Krystyna
Szcześniak Elżbieta
Wawrzonkiewicz Wojciech
Widzyńska Romana
Banasiewicz Wanda

XIb
Biedrzycki Zbigniew
Doliński Marek
Droździkowska Bożenna
Gąsiorowski Marceli
Jaworski Marek
Jędryka Hanna
Kalicki Bogusław
Kowalik Jacek
Michałowski Władysław
Nocny Jerzy
Pilawski Marek
Poławski Stanisław
Gadłowski Marek
Sadłowska Halina
Sadłowski Marek
Sawicka Elżbieta
Socha Krzysztof
Szkurłat Waldemar
Szoplik Krystyna
Tylińska Jadwiga
Urbanek Jadwiga
Wojtasiak Irena
Woroniecka Hanna
Zaborska Wanda
Zielińska Krystyna
Tokarska Krystyna
Zadrąg Barbara

XIc
Barański Jan
Borkowski Marek
Drabińska Zdzisława
Freliszka Małgorzata
Gadoś Stanisław
Godlewska Krystyna
Jakowiecka Marta
Jakubowicz Jerzy
Jarzęcka Ewa
Kadrąg Barbara
Kiser Ryszard
Kitliński Ryszard
Klajnert Wojciech
Kodym Anna
Kornatka Janina
Królikowska Krystyna
Łompieś Stefan
Malczyk Bogusław
Matysiak Wiesław
Mądzy Krzysztof
Miechalecka Teresa
Niszcz Ireneusz
Piotrowska Aleksandra
Poźniak Elżbieta
Pyrzyńska Alicja
Sosnowska Małgorzata
Staszkiewicz Stefan
Więckiewicz Jolanta
Żepielski Tadeusz
Jakowicka Maria
Rok 1963
Gabrysiak Elżbieta
Gańko Ryszard
Grzeszyk Teresa
Jurewicz Krzysztof
Kapiszewska Anna
Kobel Elżbieta
Kornacka Hanna
Łozowski Andrzej
Nadstawna Izabela
Pawłowska Genowefa
Pieńkowski Marek
Pietrzak Mirosława
Padedworna Małgorzata
Rowińska Krystyna
Rytko Grzegorz
Słomczyński Mieczysław
Stapowicz Józef
Stettner Barbara
Szmynańska Maria
Wasylewski Przemysław
Wilk Elżbieta
Wodecka Maria
Woźniak Andrzej
Berezowska Bożena
Borzemska Bożena
Bystra Ewa
Cendrwowski Jerzy
Cymerman Maria
Dąbrówka Krystyna
Doliński Jan
Fogiel Maciej
Gańdziarowski Maciej
Gąska Tadeusz
Gulina Włodzimierz
Kuleczko Ewa
Kuszewski Bolesław
Markiewicz Ewa
Mielczarek Alicja
Nowotniak Barbara
Pałzewicz Anna
Pilawska Maria
Papis Wanda
Rekwirowicz Juliusz
Szeląg Henryka
Szustak Roman
Szymański Zygmunt
Woźniak Włodzimierz
Wyszyńska Irena
Zięba Andrzej
Gostkowska Teresa
Borzym Hanna
Brzeziński Jerzy
Brzozowski Jan
Burbicki Zygmunt
Burcicki Andrzej
Czyżewski Andrzej
Dus Jolanta
Gancarczyk Antoni
Gryz Danuta
Jakubowicz Artur
Jakubowski Andrzej
Karasek Bogumiła
Kołodyński Jerzy
Lewandowska Krystyna
Sichosik Andrzej
Lipowski Waldemar
Lubelski Dariusz
Łaszkiewicz Witold
Nasarzewska Ewa
Nowak Alina
Opaliński Krzysztof
Pokora Maria
Przybysz Zofia
Sawicka Katarzyna
Sokołow Barbara
Tenie Elżbieta
Urban Marek
Wesołowski Tomasz
Zielińska Krystyna
Jakowicka Maria
Janusz Bogumiła
Zuborska Wanda
Rok 1964
XIa
Adamski Maciej
Akacka Maria
Benczek Krzysztof
Błażejewicz Andrzej
Chojnowski Marek
Czerwiński Jerzy
Ćwiek Ewa
Dąbrowa Krystyna
Kalinowski Arkadiusz
Kozłowska Barbara
Leszczyńska Teresa
Michalewska Grażyna
Nagajewski Michał
Opertowski Andrzej
Peterlajter Krystyna
Pilecki Jan
Pisarska Ewa
Przewłoka Marek
Ran Tomasz
Roszkowska Anna
Rydlewska Wanda
Szewczyk Zbigniew
Szkurłat Irena
Waryszak Elżbieta
Wierzycka Ewa
Żarczyński Andrzej
Kaczyński Wojciech

XIb
Andrzejczak Elżbieta
Banasikowska Hanna
Bojankiewicz Elżbieta
Chmielewska Maria
Curlej Katatrzyna
Donesz Marta
Domańska Maria
Dymaczewski Sławomir
Gorzkowska Jolanta
Gutowska Elżbieta
Kodym Marta
Kwiatkowska Anna
Łysio Zdzisław
Marcinaik Ewa
Nowak Anna
Ochman Danuta
Romanowski Mieczysław
Skolimowski Janusz
Święch Jadwiga
Wasilewski Stanisław

XIc
Akacki Henryk
Bańkowski Jerzy
Chmiel Jan
Czaplińska Jolanta
Dołowy Mirosław
Dytry Halina
Figiel Bogdan
Godlewska Jadwiga
Iwaszko Ludwik
Jagodziński Paweł
Jagodziński Piotr
Jozenas Zbysław
Kowalczyk Irena
Kozicki Jan
Makowski Marek
Miareczko Wojciech
Osostowicz Krzysztof
Pawłowska Urszula
Piekarz Lidia
Piwowarski Stanisław
Puściński Jacek
Siemasz Jerzy
Słomińska Ewa
Sosnowska Maria
Staworzyńska Ewa
Stawska Mariola
Stelmoska Mirosława
Szustak Andrzej
Zalewski Zbigniew
Ziółkowska Elżbieta
XI d
Bonińska Elżbieta
Buczyńska Alicja
Berezowska Bożena
Borzemska Grażyna
Danielewicz Krystyna
Dolińska Ewa
Gostkowska Teresa
Haze Ewa
Jakowiecki Roman
Jankowska Anna
Jaros Krzysztof
Kaczyński Grzegorz
Kaliciński Janusz
Kamiński Andrzej
Komosa Elżbieta
Lada Magdalena
Lesiakowska Mirosława
Malinowski Ryszard
Marszałek Jolanta
Nowakowski Adam
Ochorowicz Maciej
Oporska Katarzyna
Pańkowski Tomasz
Pawłowska Maria
Pikula Tadeusz
Skorupka Włodzimierz
Sołtysik Barbara
Strycharczuk Janusz
Swetniak Julia
Szczepaniak Krystyna
Szoplik Tomasz
Wolf Janina
Ussorowska Ewa
Zielińska Hanna
Rok 1965
XI a
Baranowski Marian
Bułat Janusz
Czaban Henryk
Darowna Barbara
Kozłowicz Izabella
Kruk Alicja
Kuć Jerzy
Mierzejewski Kazimierz
Nowicka Teresa
Nowotniak Bogdan
Oleszkin Urszula
Pietrzak Barbara
Polkowska Jolanta
Prus Danuta
Różycka Elżbieta
Rychwicka Teresa
Rzempołuch Teresa
Sawicki Wacław
Soszka Zofia
Sztejman Anna
Szulga Teresa
Szwantner Zofia
Tomaszek Krystyna
Wagnerowska Ewa
Wilczyńska Elżbieta
Wojda Stanisław
Woźniak Teresa
Zielińska Barbara
Żdanko Marek

XI b
Adrian Kalina
Balicki Marek
Banasiak Maria
Barański Marek
Brzozowska Lidia
Cygowska Izabella
Czebreszuk Bogumiła
Dąbrowski Tadeusz
Dudek Ryszarda
Gruchalska Ewa
Himmel Ewa
Jatowt Elżbieta
Kotońska Grażyna
Kowalczyk Leokadia
Kucharska Violetta
Maciąg Danuta
Mielczarek Irena
Pawłowski Marek
Popiel Anna
Popiel – Machnicki Władysław
Rodkiewicz Czesław
Rosińska Ewa
Stasiak Bożena
Strzaliński Krzysztof
Szczerba Urszula
Tobieszewska Aleksandra
Wajda Ryszard
Wierzbicka Elżbieta
Wiśniewski Tomasz

XI c
Auleytner Julian
Bolesławski Krzysztof
Fistek Danuta
Frankowska Danuta
From Elżbieta
Frybes Izabela
Gorzała Krystyna
Grabowska Irena
Iwanowska Janina
Jasińska Krystyna
Kaczorowska Barbara
Kania Sławomir
Kasztelewicz Andrzej
Kącka Teresa
Lewanty Zofia
Łopacka Halina
Majorkiewicz Michał
Maruszyński Marek
Matejczuk Ryszard
Mędrzejewski Wojciech
Mioduszewska Teresa
Morawski Zbigniew
Ordęga Jerzy
Pokora Tadeusz
Poniewierska Wanda
Puchalski Jerzy
Samul Jan
Szamocki Adam
Wągrowska Maria
Wierzbicka Joanna
Ziemska Aleksandra
Zybert Elżbieta
Żuliński Władysław
Szurmińska Elżbieta

XI d
Betlińska Barbara
Bratkowka Barbara
Cerego Jolanta
Cichecka Barbara
Dolińska Maria
Dominiak Jacek
Florczak Ewa
Fogiel Anna
Gomółka Henryk
Gruszka Witold
Kołakowska Bożenna
Korokiewicz Leszek
Kręc Krzysztof
Kurowska Hanna
Malnowska Barbara
Melon Wojciech
Morawska Alicja
Nalaskowska Joanna
Nikołajewicz Elżbieta
Niwiński Stanisław
Para Urszula
Paudyna Barbara
Piętal Eleonora
Rosiński Andrzej
Rudziecki Maciej
Sobieraj Urszula
Soszka Ewa
Stodolski Grzegorz
Szostakowska Teodora
Taraszkiewicz – Sierocka Janina
Szprot Janusz
Wagnerowski Rafał
Żołna Krystyna

Turlewicz Zofia
Kuczyńska Lucyna
Kapczyński Wojciech
Dubiniak Waldemar
Rok 1966
XI a
Błoński Mieczysław
Dadas Leszek
Furga Elżbieta
Gordziejewcz-Gordziejewski Andrzej
Grabowska Maria
Grzeszkiewicz Barbara
Kochański Grzegorz
Kokoszkiewicz Krzysztof
Ludwikowska Krystyna
Łojek Anna
Mazanek Anna
Mularczyk Krystyna
Pastuszka Lidia
Piaszczyńska Alicja
Pilecki Grzegorz
Podedworna Barbara
Rafalska Bożenna
Romanowski Jerzy
Rostkowski Andrzej
Rychlik Hanna
Rynkiewicz Krystyna
Sobótko Dorota
Strzelecka Bożena
Szczepanik Elżbieta
Szymański Józef
Tratkiewicz Urszula
Tyszkiewicz Maria
Werner Jolanta
Więcko Zbigniew
Żmijewski Andrzej

XI b
Bareńska Irena
Dalba Barbara
Duszyńska Anna
Frybes Barbara
Gonda Anna
Gąsowska Jolanta
Grabarska Grażyna
Grabowska Ewa
Kostiuk Iwona
Księżycka Elżbieta
Mielczarek Irena
Mogilnicka Ewa
Niepiekło Lidia
Ossa Krystyna
Popiel Alina
Ptasiewicz Alicja
Sitarek Krystyna
Stasiak Bożenna
Szczepanik Hanna
Szostakowska Jadwiga
Tobiszewska Aleksandra
Topolska Ewa
Tutinas Jolanta
Wielgórska Elżbieta
Wojda Elżbieta
Zagumna Zofia
Zalewska Danuta

XI c
Baginski Jerzy
Blicharska Alicja
Czapska Krystyna
Dobraczyńska Aleksandra
Harenza Justyna
Izydorczyk Magdalena
Jakowiecka Krystyna
Karpała Marzenna
Klinke Tomasz
Krzyżanowski Wacław
Malejczyk Teresa
Marczewska Hanna
Matysiak Mirosława
Miareczko Jacek
Mowius Irena
Oleś Jerzy
Panek Halina
Pawlik Elżbieta
Pejsz Wojciech
Piotrowska Ewa
Poniewierska Wanda
Przybylska Jadwiga
Romaniuk Maria
Romaszewski Ryszard
Święcicki Tadeusz
Świderski Marek
Szatkowska Barbara
Tołwińska Ewa
Wałdykowski Jacek
Wiszniewska Krystyna
Wiśniewska Bożena
Woźniak Marek
Zagumna Elżbieta
Zawistowska Eliza
Zieliński Marek

XI d
Augustyniak Elżbieta
Balicka Hanna
Błaszczęć Krzysztof
Bochenek Zbigniew
Buśkiewicz Ewa
Dobrzyński Jacek
Dziemidek Krystyna
Filipiak Grażyna
Gawryś Lech
Jaworski Andrzej
Kotnarowski Andrrzej
Krasowska Elżbieta
Majorkiewicz Adam
Mączyński Marek
Mokowska Regina
Mroczkowski Marek
Ordęga Hanna
Pazurski Waldemar
Piotrowska Halina
Potemeska Izabela
Prokop Ewa
Rayska Barbara
Rutkowski Robert
Skrzeczkowska Mariola
Słabuszewska Alina
Sławińska Maria
Szewczyk Andrzej
Szołowska Małgorzata
Węgiełek Wanda
Wójcik Małgorzata
Zakrzewska Elżbieta
Zalewski Wojciech
Zgardzińska Grażyna

XI e
Abramowski Józef
Augustyniak Mirosław
Bociąga Andrzej
Domalska Ewa
Grabowska Ewa
Hubert Joanna
Jaworski Jan
Jozenas Jacek
Kuchna Zofia
Legun Bogdan
Łysionek Andrzej
Pakulska Maria
Pindor Andrzej
Piszewska Wanda
Rudziński Włodzimierz
Sidorczuk Aleksander
Śliwowski Norbert
Wodecka Jolanta
Zaleski Krzysztof
Ziółkowski Włodzimierz
Rok 1967
XIa
Buczyluk Barbara
Chlebowska Wiesława
Dąbrowska Barbara
Gruszczyńska Anna
Gumińska Maria
Jagiełło Sławomir
Karasiewicz Małgorzata
Kaszyńska Ewa
Kiliman Wiesława
Komarczuk Andrzej
Kowalczyk Teresa
Kwiatkowska Barbara
Lesińska Grażyna
Ługowska Elżbieta
Podrecki Piotr
Rozbiewski Marek
Rudnik Grażyna
Rupiński Jacek
Rusakiewicz Anna
Suchenek Hanna
Suligowska Alina
Szczec Grażyna
Szczepkowska Jolanta
Urbańska Barbara
Wałdykowska Małgorzata
Wąsowska Teresa
Wyporek Małgorzata

XIb
Bąkowski Przemysław
Boniecki Marek
Chełstowska Helena
Eibl Zygmunt
Furmanik Tadeusz
Gałęzowski Krzysztof
Gierasimowicz Maria
Jasińska Izabela
Kabala Grzegorz
Kazimierczak Włodzimierz
Kowalska Elżbieta
Krzyśpiak Elżbieta
Paprocki Andrzej
Puścion Grzegorz
Sitawik Teresa
Skolimowska Halina
Sprawca Stefania
Stypułkowski Jan
Szafijański Andrzej
Szczawik Hanna
Szczepańska Gabriela
Wasiak Anna
Waśniewska Joanna
Wieteska Roman
Witkowski Andrzej
Żytecki Jan

XIc
Błażejewicz Ryszard
Dąbrowska Elżbieta
Durski Jan
Felbur Teresa
Gawluk Małgorzata
Gąsiewski Marek
Hartowicz Jadwiga
Jelonek Roman
Joński Wojciech
Kaczorowska Anna
Klepińska Barbara
Kowalczyk Michał
Królikowski Tomasz
Kucharska Wanda
Lament Jolanta
Lewandowska Anna
Liszka Hanna
Mulawa Włodzimierz
Noiszewski Sławomir
Nowak Paweł
Ołdak Anna
Osicka Małgorzata
Osicki Marek
Pękała Marek
Przedworski Zbigniew
Stradomski Krzysztof
Szczepanik Andrzej
Szustak Elżbieta
Wiszniewski Wojciech

XI d
Balasińska Elżbieta
Burzyński Andrzej
Cendrowicz Małgorzata
Cichecka Anna
Czarnowski Piotr
Dobek Jan
Grzywacz Bożena
Kwiatkowski Andrzej
Łopacka Janina
Maniecki Marek
Olszewska Alicja
Olszyna Ewa
Orodecka Elżbieta
Pasławska Tamara
Przygodzka Joanna
Radwańska Anna
Rafałko Edward
Relewicz Michał
Rutkowski Leszek
Serafin Grażyna
Sochor Teresa
Świątek Jacek
Tomaszewski Jacek
Trembińska Elżbieta
Werner Jerzy
Wielemborek Andrzej
Żukowski Andrzej

XIe
Andrzejaczek Barbara
Bartniczak Urszula
Bieńczycha Izabella
Brodowska Jolanta
Daszczuk Ewa
Dziewulska Maria
Gadoś Hanna
Konnowska Marta
Korzeniowska Grażyna
Kowalski Włodzimierz
Koźluk Tomasz
Kubat Janina
Kubiak Ewa
Marchlewski Daniel
Nowak Krystyna
Pokrzywnicka Teresa
Ptasińska Jolanta
Puderecka Joanna
Rafał Grażyna
Sadowska Alicja
Sala Elżbieta
Sałas Edmund
Stramowska Jolanta
Suchożebrska Halina
Sokołowski Stanisław
Swetnik Stefan
Wojciechowicz Marian
Rok 1968
XIa
Ambroży Zbigniew
Barszcz Jacek
Chełmicka Anna
Chodkowski Andrzej
Górska Emila
Daszyńska Iwona
Jankowski Tomasz
Kamińska Jolanta
Kowalska Elżbieta
Kozłowska Anna
Krzyżanowski Jacek
Lewończuk Maria
Lubaczewska Katarzyna
Ławniczak Krystyna
Palczewski Jerzy
Porczyński Jacek
Porzycka Alina
Puderecki Janusz
Rudzińska Mirosława
Sierzputowska Hanna
Skonieczna Elżbieta
Sochacka Teresa
Szeptycki Jarosław
Sztyk Feliksa
Szyszko Jolanta
Teodoruk Aureliusz
Tomaszek Mirosława
Wierzbicki Krzysztof
Wołowiec Krzysztof
Zbrzeźniak Cezary

XIb
Ajdysińska Elżbieta
Brzezińska Alicja
Dulińska Krystyna
Denkis Ewa
Dziurla Renata
Fościak Grażyna
Góra Lidia
Jeszke Ewa
Lachowiecka Małgorzata
Madaj Teresa
Malanowicz Ewa
Komarczuk Alicja
Nitka Alicja
Piwońska Teresa
Pokrzywnicka Maria
Polkowska Barbara
Prządka Barbara
Przyrowska Ewa
Skrzyszewska Krystyna
Wiecka Sylwia
Witkowska Elżbieta
Zielińska Marta
XIc
Ambrożewicz Anna
Bakoń Joanna
Borowiec Mieczysław
Cymerman Urszula
Frąckiewicz Hanna
Grabin Bożena
Iwaszko Piotr
Janeczko Teresa
Jędryka Ewa
Kędzierska Anna
Kisielewicz Elżbieta
Kiźimewicz Alojzy
Konwicki Roman
Kowalska Danuta
Lenarczyk Danuta
Lewaszkiewicz Renata
Nowak Andrzej
Odachowska Ewa
Pokora Maciej
Rogalska Ewa
Rychter Barbara
Sikorski Tomasz
Skoczek Grażyna
Starczewska Grażyna
Trubowicz Andrzej

XId
Baka Małgorzata
Bogdanowicz Jan
Bojar Jolanta
Cimoszewicz Włodzimierz
Dębnicki Krzysztof
Fleszar Alicja
Gadoś Andrzej
Grzeszyk Stanisław
Jarkowska Joanna
Kraszewska Małgorzata
Kunka Wanda
Lenart Alicja
Mężykowski Tomasz
Panecka Maria
Perchuć Marek
Pietz Grzegorz
Piotrowska Małgorzata
Sęk Adam
Stańczuk Maria
Stramowski Andrzej
Szatkowski Wojciech
Szwed Hanna
Szylko Małgorzata
Szymańska Wiesława
Świędkiewicz Mariusz
Wilczyński Janusz
Wożniak Renata

XIe
Baryłko Mikołaj
Berowska Ewa
Bialousz Ewa
Breitenwald Jolanta
Domalski Tomasz
Dyska Jadwiga
Grab Jolanta
Janicki Tomasz
Kaczanowski Mirosław
Kazanecki Marek
Książek Małgorzata
Liszcz Krzysztof
Lutoborski Krzysztof
Makulska Maria
Malanowicz Adam
Mańkowski Jacek
Matysik Teresa
Muszyńska Elżbieta
Nitka Krzysztof
Pazura Elżbieta
Rzętała Maria
Stelmaski Bolesław
Turek Elżbieta
Wojciechowska Jadwiga
Zachel Małgorzata
Rok 1969
XI a
Chwastowski Jan
Chmielewska Maria
Dudziński Andrzej
Jachimczyk Andrzej
Jasińska Teresa
Kaczmarski Hubert
Kalinowska Maria
Karbowski Janusz
Kędzierska Wiesława
Kędziorek Alfred
Kiełczewski Dariusz
Koc Leszek
Kowalewska Joanna
Łukasiewicz Jadwiga
Macioch Waldermar
Matysiak Jan
Morawska Irena
Paszkiewicz Andrzej
Pawluk Jolanta
Pikor Elżbieta
Prandecki Juliusz
Sternik Andrzej
Trzebiecki Tadeusz
Walenda Grażyna
Wilkowska Ewa
Ziembicka Jolanta

XI b
Balcer Małgorzata
Batogowska Izabella
Gawryś Krystyna
Chojnacka Elżbieta
Goszczyńska Ewa
Grygorowicz Jolanta
Gwiazdowska Barbara
Jarmoszuk Elżbieta
Karolak Wiesława
Kornatowska Jolanta
Kozikowska Małgorzata
Kurowska Mirosława
Lewandowska Barbara
Łączyńska Elżbieta
Malczyk Krystyna
Manowska Ewa
Matejek Elżbieta
Michalik Anna
Mirecka Iwona
Pankiewicz Danuta
Rosa Elżbieta
Roth Anna
Skwarżyńska Małgorzata
Skrzeszewska Elżbieta
Słonecka Magdalena
Sulis Maria
Kwaśniewska Hanna


XI c
Bocian Janusz
Bugaj Piotr
Gabrysiak Małgorzata
Janicka Katarzyna
Kaczmarek Elżbieta
Kamińska Bożena
Kondratiuk Roman
Kozłowska Jolanta
Księżopolski Tadeusz
Kulikowska Bogumiła
Marczyński Krzysztof
Matraszek Grażyna
Mazur Grażyna
Miareczko Grażyna
Milewski Andrzej
Nowak Jadwiga
Nowicka Hanna
Pacyński Stefan
Para Grażyna
Polz Paweł
Radomyska Danuta
Radońska Zofia
Sawicka Elżbieta
Sidor Anna
Sztejman Krzysztof
Tarwid Sylwia
Zawadka Andrzej
Żegadło Mieczysława

XI d
Biedrzycki Andrzej
Błaszczyk Zbigniew
Cierlica Anna
Czaczka Lesław
Czerwiec Jerzy
Dąbrowska Anna
Dąbska Elżbieta
Herman Anna
Jankowska Magdalena
Klimek Tomasz
Klimkowska Jolanta
Krzyśpiak Andrzej
Mierzejewska Małgorzata
Minda Wojciech
Mościcki Zbigniew
Olejniczak Leszek
Oleszko Marek
Pikus Elżbieta
Piotrowska Małgorzata
Podrecki Andrzej
Puchalska Barbara
Russ Jolanta
Serafin Marek
Strzaliński Lech
Szafijańska Barbara
Szczec Joanna
Ślusarska Hanna
Wawrzonek Lesław
Wawrzynowska Alicja
Żardecka Marta

XI e
Grabin Bożenna
Berowski Andrzej
Chmielewski Włodzimierz
Dziemidek Hanna
Filipowicz Stanisław
Grabowska Aleksandra
Iskra Irena
Kołodziejski Marek
Król Elżbieta
Kucharska Urszula
Ledzion Marek
Marciniak Danuta
Milewski Mirosław
Nocuń Alina
Orfinger Henryk
Perkowska Alicja
Rusek Maria
Sarna Marek
Szczepaniak Anna
Szołowski Tomasz
Urbanek Jacek
Wardzyńska Maria
Wesołowski Jerzy
Wiśniewska Ewa
Zaborowski Michał
Zadrożna Teresa
Zimnicka Barbara
Ziomecki Tadeusz
Żytowiecka Anna

XI f
Banasiewicz Barbara
Bednarski Marek
Borończyk Elżbieta
Brzostowski Leszek
Czarnocki Zbigniew
Czuba Marianna
Dębowiak Hanna
Gajowniczyk Barbara
Gniadek Henryk
Gracki Sławomir
Graniecki Maciej
Jabłońska Teresa
Jakacka Zofia
Kawecki Henryk
Królak Wojciech
Kucharski Leszek
Nasiłowski Jerzy
Ołdak Marek
Paśkiewicz Anna
Perłowska Grażyna
Rotsztajn Elżbieta
Ruman Piotr
Thomas Katarzyna
Wesołowski Tadeusz
Wierzbicka Anna
Wojdyński Wojciech
Żmijewska Bożena
Rok 1971
IVa
Alot Aleksandra
Całka Andrzej
Chyczewski Witold
Czakow Barbara
Gawin Liliana
Jamiołkowska Grażyna
Jaworek Wanda
Kubak Elżbieta
Kobylińska Anna
Kowalska Joanna
Okoń Bożena
Olczak Elżbieta
Pawłowski Sławomir
Przybylska Agnieszka
Przyłuski Ludwik
Ranc Anna
Rydel Bożenna
Rzemek Marek
Sienicka Celina
Skorupski Jacek
Synowiecka Hanna
Szeliga Małgorzata
Tatarynowicz Andrzej
Wilczyńska Ewa
Włodarski Janusz
Walewska Teresa
Wielicka Izabella
Zabieglińska Barbara
Mulak Maciej

IV b
Baczewski Andrzej
Brzozowska Jolanta
Chromcewicz Witold
Cygowska Renata
Czechowski Zbigniew
Godleś Maria
Izdebska Iwona
Jakubowska Longina
Jankowska Małgorzata
Jurkowski Wojciech
Kacprzykowska Teresa
Kalisz Mariusz
Kordys Wojciech
Kucowski Maciej
Lenart Hanna
Łuczak Hanna
Narczyk Krzysztof
Orłowska Elżbieta
Osiecki Bogdan
Pawelec Joanna
Reda Andrzej
Romaniuk Józef
Sapińska Bożena
Sosińska Jolanta
Tkaczyk Jolanta
Walenda Urszula
Wijato Przemysław
Woczal Ewa

IVc
Bartkiewicz Maciej
Bielicka Hanna
Bujak Lech
Czarnocka Małgorzata
Czubasiwicz Dorota
Domańska Elżbieta
Duda Danuta
Gill Joanna
Gnatowska Anna
Hebich Izabella
Jednorowski Ryszard
Knap Ewa
Lonc Zbigniew
Luks Janusz
Łęska Marzenna
Mach Henryk
Malczyk Iwona
Małkowska Elżbieta
Militz Piotr
Nesterowicz Witold
Nowak Michał
Pękalski Roman
Pioruński Czesław
Rembowska Iwona
Stasiak Bożena
Suski Sławomir
Swat Anna
Tatar Wojciech
Wodyńska Krystyna
Woliński Krzysztof
Załoga Grażyna
Ziełińska Joanna

IV d
Błachnio Michał
Carko Wiesława
Chojna Bogdan
Czerkaszyn Andrzej
Dłutek Izabella
Domański Piotr
Fleszar Andrzej
Frąckiewicz Kazimierz
Jarmoszuk Krzysztof
Jóżwikowski Tomasz
Krzyczkowska Teresa
Leszczyńska Anna
Marciniak Elżbieta
Marczewski Michał
Metter Jacek
Ochnio Jan
Osial Dorota
Puchalska Elżbieta
Skawska Jolanta
Sowińska Teresa
Stachecka Beata
Sychowicz Renata
Świątek Urszula
Tomasińska Wanda
Waśniewski Jerzy
Wiśniewska Wiesława
Zielińska Katarzyna
Żochowska Dorota
Żołna Halina
Rok 1972
IV a
Banachowicz Tomasz
Barałkiewicz Leszek
Bartkiewicz Bartłomiej
Czarcińska Iwona
Degler Katarzyna
Dyjasiński Leszek
Fistek Elżbieta
Gac Katarzyna
Janczewski Piotr
Jędrzejewska Małgorzata
Juchim Ewa
Kamiński Sławomir
Lankiewicz Katarzyna
Leszewska Ewa
Mottl Anna
Pałucha Elżbieta
Rybicka Mirosława
Rymek Teresa
Sitkiewicz Maciej
Sprawca Urszula
Stańczuk Krzysztof
Stępniak Joanna
Strasz Marek
Szleszyński Wojciech
Szot Elżbieta
Tejchman Rafał
Wójcik Jarosław
Zaremba Roman
Zwolak Małgorzata
Żelazny Piotr
Żytowiecka Barbara

IV b
Anzorge Marek
Boniecha Iwona
Chalimoniuk Teresa
Derezińska Jolanta
Dyszy Iwona
Figielski Grzegorz
Florys Marek
Gajewska Ewa
Gołaszewska Hanna
Kowalczuk Jarosław
Kowalska Grażyna
Kozłowska Alicja
Kurkowska Małgorzata
Kurowska Monika
Malesa Mirosław
Michalska Małgorzata
Minda Małgorzata
Modrzejewski Jerzy
Nowicka Joanna
Pikiewicz Elżbieta
Piórko Ewa
Pyś Jerzy
Rychwicki Paweł
Siwa Marek
Skalski Robert
Sławiński Andrzej
Stypułkowska Anna
Tybinkowska Ewa
Tyszkiewicz Andrzej

IV c
Andrzejewska Urszula
Biruta Alicja
Błaszczyk Danuta
Ciesielska Jolanta
Dalba Marek
Dopierała Antoni
Feliszek Grażyna
Fidyk Andrzej
Frączek Bożena
Jaskółowska Elżbieta
Kamiński Wojciech
Kostrzewa Andrzej
Kowalczyk Małgorzata
Kowalska Małgorzata
Kurowski Włodzimierz
Kozłowska Elżbieta
Milewski Juliusz
Mlącki Waldemar
Muszyńska Ewa
Nowiński Zbigniew
Pikulski Krzysztof
Przyborowski Leszek
Substyk Małgorzata
Walkiewicz Anna
Waśniewska Magdalena
Wielińska Magdalena
Wiśniewski Roman
Wyczański Tomasz
Zielińska Ewa

IV d
Budzińska Grażyna
Budziszewska Anna
Charytonowicz Jerzy
Chmielewski Włodzimierz
Czarzasty Janusz
Denisiuk Małgorzata
Kac Mieczysław
Kamińska Grażyna
Klechniowska Anna
Klimasara Edward
Klimaszewska Elżbieta
Kobylińska Grażyna
Konca Iwona
Kozicka Nina
Krężlewicz Elżbieta
Kuberska Joanna
Kurylski Ryszard
Mikulska Bogusława
Młynik Adam
Nocny Witold
Olszyna Małgorzata
Ostatek Wojciech
Pacanowski Paweł
Pawłowski Artur
Pazura Hanna
Piecewicz Barbara
Reda Grażyna
Rozumska Hanna
Sadowski Andrzej
Sierpińska Grażyna
Skrzeszewski Jarosław
Sobieski Andrzej
Świątkiewicz Hanna

IV e
Adamiak Krystyna
Białousz Jerzy
Bieda Jacek
Borkowski Wojciech
Ciuraj Adam
Chojnacka Jadwiga
Czapski Krzysztof
Danielewicz Elżbieta
Gnatowki Bogusław
Gutowska Joanna
Karaś Jerzy
Majran Lech
Manturewicz Grażyna
Markowski Andrzej
Niedbalska Jolanta
Omilanowski Andrzej
Płochocka Elżbieta
Pamianowska Hanna
Rosiński Jacek
Smykowski Tadeusz
Szczęsny Grzegorz
Wiewióra Elżbieta
Wojda Anna
Jelonek Ewa
Kuczyńska Renata
Rok 1973
IV a
Alot Joanna
Banaszkiewicz Bolesław
Ćwik Aleksandra
Derezińska Maria
Dudkiewicz Witold
Grzesiak Elżbieta
Kalinowska Hanna
Kawecka Barbara
Kochańska Marzena
Kołodziejska Ewa
Kowalska Maria
Królikowski Leszek
Kucowska Anna
Lech Eliza
Niska Hanna
Nowicki Andrzej
Pastuszko Andrzej
Ręgwelski Krzysztof
Rybicka Wanda
Słomczyński Paweł
Smykowska Agnieszka
Tatarczuk Ryszard
Tomaszewska Anna
Wójciekian Tadeusz

IV b
Bauta Grażyna
Buchwitz Anna
Chojecki Andrzej
Dobrska Joanna
Domżalska Zyta
Dryll Elżbieta
Dworzycki Jan
Dyczkowska Urszula
Falkowska Mirosława
Fałkowski Jarosław
Firląg Elżbieta
Franczyk Urszula
Frankowska Elżbieta
Goczyńska Anna
Klepacz Barbara
Koper Iwona
Nowak Elżbieta
Krzyżanowska Anna
Kulesza Jarosław
Moczydłowski Wojciech
Narczyk Izabella
Petlak Tadeusz
Pisarski Wojciech
Siodlarczyk Anna
Sobotka Zofia
Sychowicz Anna
Szczepaniak Daniela
Szczepanik Dorota
Szczucka Jolanta
Dunin-Szpotański Jerzy
Walczak Barbara
Ziomecki Janusz

IV c
Bem Ewa
Breitenwald Anna
Dębińska Anna
Izdebska Donata
Jaglarska Maria
Janik Tadeusz
Kałuska Barbara
Karwańska Maria
Karwański Marek
Kubiczek Iwona
Kulikowski Jan
Kuśnierkiewicz Małgorzata
Netzlaw Iwona
Modrakowska Beata
Porzycki Janusz
Prystupa Krzysztof
Przybyszewska Elżbieta
Sikorski Włodzimierz
Stępień Zofia
Szczecińska Grażyna
Ucinak Ewa
Witkowski Lech
Zawadka Grażyna
Zwierko Maria
Żytkiewicz Zbigniew

IV d
Brzozowska Anna
Ceran Krzysztof
Dąbek Wanda
Fabijańska Maria
Felbur Marek
Gąsiorowska Małgorzata
Grzegorzewski Michał
Hofman Teresa
Horeczy Krzysztof
Klechniowski Włodzimierz
Kowalski Piotr
Krzemińska Jolanta
Kubajek Małgorzata
Kubicka Maria
Latuszek Barbara
Ludka Witold
Małkowska Grażyna
Miazio Anna
Modrzewski Adam
Paks Bogusława
Paks Mariusz
Pioś Jerzy
Płochocki Janusz
Post Barbara
Pszczółkowski Lech
Waśniewska Barbara
Wielgus Iwona
Wojcieszek Bożena
Wolsza Ewa
Wysocki Wojciech
Zaborowski Tomasz
Zięba Ewa

IV e
Andrzejewska Ewa
Bębenek Barbara
Chojnacka Anna
Dziedzic Danuta
Jarmolik Grażyna
Łubiarz Maria
Madziar Barbara
Michalska Joanna
Młynarski Jerzy
Nosowska Małgorzata
Noszczak Elżbieta
Ostaszewska Elżbieta
Pacyńska Anna
Paszkowski Witold
Piotrowska Dorota
Piwowar Tadeusz
Stępniowski Franciszek
Sułek Maria
Szulc Grażyna
Tatar Elżbieta
Marchlewski Adam
Rok 1974
IV a
Bernat Dorota
Biedrzycka Danuta
Błońska Alicja
Bochniarz Joanna
Czyżniak Ewa
Dąbrowska Hanna
Dębnicka Izabela
Fereniec Anna
Goszczyńska Irena
Gwiaździńska Ludmiła
Juchim Elżbieta
Jurzyk Elżbieta
Kazimierczyk Małgorzata
Kolisko Iwona
Kreczmer Bożena
Krupińska Maria
Lemieszek Lidia
Lewandowska Małgorzata
Łupanow Grażyna
Marcinkowska Barbara
Michalska Ewa
Mirkowicz Małgorzata
Morawska Ewa
Ostaszewska Barbara
Poławska Barbara
Przybylska Barbara
Raszyńska Janina
Różucka Ewa
Ryciak Joanna
Ryszkowska Janina
Teodoruk Lidia
Tyńska Anna
Urban Ewa
Wasilewska Katarzyna
Wołoszczak Jolanta
Zawadka Małgorzata
Zielińska Anna
Żylińska Jolanta

klasa IV b
Bober Rafał
Czerwińska Małgorzata
Danowski Zbigniew
Dąbrowska Jolanta
Dorywalski Marek
Figielski Wojciech
Górecki Andrzej
Jędrzejewska Bożena
Joszt Hanna
Jurkowska Iwona
Kabała Krystyna
Kamiński Andrzej
Kordasiewicz Jacek
Kazimierczyk Piotr
Korczyńska Anna
Koteras Krzysztof
Malczyk Hanna
Pieczerak Janusz
Pieślak Bożenna
Puczniewska Grażyna
Siarkiewicz Jerzy
Sokołowski Marek
Szleszyński Jacek
Szleszyński Tomasz
Szubrycht Anna

Szylko Iwona
Tchórzewski Jacek
Trzebiecka Elżbieta
Wodyński Dariusz
Zaremba Zbigniew
Żuk-Rybicka Magdalena

IVc
Bańbura Marcin
Beroud Marek
Błaszczęć Maria
Bożek Danuta
Budzyński Marek
Cichecki Marek
Gadomska Małgorzata
Grabowicz Jarosław
Jaros Hanna
Jaros Paweł
Kołacki Stanisław
Krawczyk Anna
Kubak Andrzej
Kurkliński Cezar
Malesa Joanna
Nowakowska Joanna
Orłowski Grzegorz
Perczak Tomasz
Pietrasińska Anna
Popławska Anna
Saks Aldona
Skrobek Jolanta
Stanik Jolanta
Stein Małgorzata
Sułkowski Marek
Wardziak Bożena
Wierzbicki Tadeusz
Witkowska Barbara
Zalewska Małgorzata
Zarzycka Bożena

IVd
Bagińska Krystyna
Balcerzak Krzysztof
Bielicki Mirosław
Bochenek Jerzy
Chojnacka Małgorzata
Czapska Barbara
Czosnyka Marek
Dworczyk Małgorzata
Kaczmarek Krzysztof
Kopczyńska Urszula
Kotowski Wojciech
Krześniak Dariusz
Kwapisz Henryk
Lisowski Aleksander
Oleśkiewicz Halina
Osuchowski Piotr
Piasecka Anna
Piętka Elżbieta
Politowski Dariusz
Potempski Sławomir
Rosińska Anna
Sierpińska Grażyna
Sobiech Maria
Szwat Grażyna
Wakuła Iwona
Warnowski Krzysztof
Wojtas Krystyna
Zagańczyk Elżbieta
Rok 1975
IV a
Barałkiewicz Hanna
Betlewicz Krystyna
Brennek Jolanta
Brudnicka Małgorzata
Brzozowska Anna
Cieślak Małgorzata
Czapska Jolanta
Goc Ewa
Gołaszewska Bożena
Gołowacz Mirosław
Jędrzejewski Paweł
Klimczak Maciej
Klimczak Elżbieta
Kozarzewska Jolanta
Kropidłowska Alina
Kubajek Joanna
Lityńska Małgorzata
Łubiarz Anna
Marciniak Mariola
Nadrowska Maria
Pękacka Małgorzata
Pilawska Małgorzata
Przystał Emilia
Raczyńska Elżbieta
Rzucidło Zbigniew
Sosnowska Joanna
Szeliga Hanna
Tomaszewska Małgorzata
Ustrzycka Grażyna
Żołnierczyk Dorota
Żuławnik Mirosław

IVb
Bachanek Ewa
Bulicz Krystyna
Ceran Artur
Czerkas-Chodosowska Małgorzata
Długosz Mirosław
Dorywalska Maria
Gaździcki Marek
Gill Piotr
Kędzierski Zbigniew
Klink Maria
Kopciński Jan
Lankiewicz Maria
Lasikowski Tomasz
Lewczyńska Barbara
Małkowski Włodzimierz
Miarkowski Grzegorz
Milewski Piotr
Oborski Tadeusz
Osial Gabriela
Pawelec Jerzy
Pękalski Wojciech
Piechocińska Danuta
Piesio Wiesław
Piesowicz Paweł
Piórkowski Mirosław
Smolira Halina
Suchanek Janusz
Szypowska Joanna
Talbierski Tomasz
Tratkiewicz Andrzej
Wardzyńska Ewa
Wirbilis Krzysztof
Załuga Mirosław

IVc
Bereszko Jolanta
Białasiewicz Anna
Barański Paweł
Brzeczkowski Emilian
Ciepielewski Paweł
Dulinicz Marek
Grabska Ewa
Grabowska Ewa
Kaczór Grażyna
Kałat Mirosław
Konwiński Włodzimierz
Kozak Katarzyna
Kulenty Michał
Lipiński Andrzej
Liwski Tomasz
Montowska Maria
Nowińska Ewa
Osuchowska Małgorzata
Piątkowski Jacek
Piotrowska Małgorzata
Polijaniuk Andrzej
Rejmer Ewa
Rzewuska Bożena
Rzewuska Izabella
Sęk Małgorzata
Stawski Andrzej
Stawski Jarosław
Stępińska Agnieszka
Szaniawska Bożena
Ulicki Stanisław
Wiśniewska Irena
Zaremba Małgorzata

IVd
Adamska Katarzyna
Białobrzeski Jacek
Czarkowska Janina
Czarnecki Piotr
Danielak Hanna
Dobkowska Grażyna
Dziurgot Małgorzata
Fałkowska Iwona
Figarska Anna
Gąsiorowski Marek
Gzyl Andrzej
Kołodziejski Witold
Kowalczuk Roman
Kubiś Marek
Kublin Hanna
Lemieszek Krzysztof
Macioszek Sylwester
Marczak Paweł
Marzec Tomasz
Michalak Krystyna
Miturska Hanna
Modrzejewski Maciej
Olędzka Małgorzata
Orzeszek Wojciech
Ostatek Ryszard
Piasecki Jakub
Rządca Robert
Seremak Ewa
Smycz Mirosław
Sypuła Andrzej
Wierzbieniec Mariusz
Witek Iwona
Wójcik Wojciech
Zacharczuk Barbara
Zając Grzegorz
Zych Joanna
Rok 1976
IVa
Bartkiewicz Hanna
Bednarczyk Jolanta
Bieńkowski Jarosław
Chróścicka Iwona
Ciesielska Anna
Cybulińska Krystyna
Dudek Joanna
Dudzińska Joanna
Gruszecki Paweł
Jakubowska Anna
Kacała Magdalena
Kalinowska Jadwiga
Kardasiewicz Alina
Klepacka Elżbieta
Kozubowski Jacek
Liszewski Tomasz
Łuczak Jakub
Marciniak Jolanta
Milewska Małgorzata
Nogała Renata
Pawłowska Jolanta
Pężko Joanna
Pytka Urszula
Sykłowska Wanda
Śliwiński Mariusz
Teper Małgorzata
Wodzińska Małgorzata
Wojtkowska Anna
Wyszyńska Anna
Zajączkowska Mariola
Zalewska Anna

IVb
Bujalski Marek
Charytonowicz Piotr
Czekaj Elwira
Drągowska Barbara
Felczyk Jolanta
Gawecki Wojciech
Grodzka Elżbieta
Kabała Krzysztof
Klimowicz Wiesław
Kulpanowski Jeremi
Marczak Alicja
Moszczyńska Jolanta
Mroczek Joanna
Nowak Teresa
Piątkowski Marcin
Pikulski Leszek
Pilc Renata
Pułtorak Marek
Rymek Marek
Sadkowska Ewa
Sokołowski Jacek
Soliński Jerzy
Szot Anna
Tuszyński Michał
Wojciechowski Grzegorz
Zegarek Grażyna
Zielińska Iwonna
Żuk-Rybicka Katarzyna

IVc
Bernadziuk Anna
Bielazik Grażyna
Cieśliński Norbert
Domański Dariusz
Gałecki Dariusz
Gardyńska Grażyna
Karman Zbigniew
Kowalczuk Tomasz
Koziarski Jacek
Krawczyk Henryk
Kurowska Krystyna
Lenard Urszula
Lisiecki Zbigniew
Miazek Urszula
Milczarek Anna
Netzlaw Katarzyna
Ochnio Marzena
Pirogowicz Alicja
Ruszkowska Ewa
Szyniec Ewa
Wesołowska Maria
Westrich Anna
Wielocha Jolanta
Wierzbicki Stanisław
Witkowska Ewa
Witkowski Jacek
Wojciechowska Grażyna

IVd
Bondarczuk Mariusz
Chojnacki Tomasz
Czerwiński Jan
Cypryś Julita
Guzowski Andrzej
Karwat Marzenna
Kinasiewicz Ewa
Klecuń Małgorzata
Krukowska Anna
Kuciak Tomasz
Lech Barbara
Maryewski Roman
Mazanek Maciej
Mazur Dorota
Niziuk Sławomir
Piórko Joanna
Piskorz Jolanta
Raj Maria
Rychlicki Paweł
Senczek Sławomir
Siedlecki Wojciech
Sowiński Sławomir
Straszyńka Małgorzata
Stróżyński Tomasz
Szymot Janusz
Żukowski Janusz

IVe
Białorucka Ewa
Błachnio Wojciech
Cechrzycka Ewa
Dmochowska Dorota
Dworecka Urszula
Dziurgot Jerzy
Hofman Witold
Janiszewska Magdalena
Kowalska Anna
Kowalska Ewa
Kozłowski Przemysław
Kueza Danuta
Kuczma Elżbieta
Lesiak Mariusz
Łukawski Tomasz
Niemczak Anna
Nowak Anna
Nowak Mirosława
Ostaszewska Ewa
Pieślak Anna
Pokorska Krystyna
Prusińska Elżbieta
Ranachowska Jolanta
Sieradzan Ewa
Skwarzyński Lech
Sychowicz Tomasz
Turalski Fryderyk


IVf
Adamiak Ewa
Alot Jarosław
Benedykciuk Roman
Błońska Ewa
Bożek Irena
Grzelak Gabriela
Grzelak Iwona
Jarska Marzena
Kubiak Piotr
Malinowski Tomasz
Iwona Nowak
Olszewska Joanna
Osińska Barbara
Prawecka Magdalena
Słomkowski Bartłomiej
Stelmaszuk Elżbieta
Streflik Renata
Szermentowska Elżbieta
Tomaszek Izabella
Witkiewicz Julita
Wojewódzka Henryka
Wróblewska Mirosława
Michalak Krystyna
Dziewulski Jarosław
Fronczak Jakub
Więckowska Małgorzata
Rok 1977
IVa
Burzyńska Jolanta
Dobrogojska Małgorzata
Garwolińska Maria
Góral Hanna
Hutnik Lidia
Janusik Anna
Jezierczuk Anna
Kamińska Magdalena
Kamiński Michał
Kloch Bożena
Knotek Hanna
Kolińska Małgorzata
Korczyńska Elżbieta
Kowalski Jarosław
Krzemień Mirosława
Kuszel Krzysztof
Lusztig Katarzyna
Małycka Urszula
Michalska Barbara
Mrugasiewicz Elżbieta
Niemczuk Nela
Nyckowska Izabela
Pijewska – vel – Pakulska Anna
Paszkowski Andrzej
Pietruszyński Andrzej
Powałka Grażyna
Raniszewska Małgorzata
Roller Barbara
Sternak Iwona
Suszczyńska Bogumiła
Świętkowska Ewa
Wierzbicka Maria
Wodyńska Alicja
Wójcik Anna
Zakrzewska Dorota
Zalewska Hanna
Zawadzka Violetta
Zienkiewicz Małgorzata
Żelichowska Aldona

IVb
Aksamit Joanna
Aleksiejczuk Ewa
Chmielewska Elżbieta
Cywiński Jacek
Gajewska Marzenna
Goździejewska Jolanta
Jurek Grażyna
Kacprzyńska Jolanta
Kamińska Jolanta
Maroszek Danuta
Mikulska Anna
Nawrocka Małgorzata
Pankiewicz Dorota
Przybysz Małgorzata
Rutkowska Lidia
Serednicka Małgorzata
Stajniak Anna
Strąk Grażyna
Ślusarska Elżbieta
Tomaszewska Iwona
Wasiak Małgorzata
Waś Elżbieta
Wiśniewska Danuta
Zaremba Elżbieta
Kaczmarek Andrzej
Kos Stanisław
Koteras Przemysław
Leszczyński Sławomir
Płóciennik Tomasz
Puścian Janusz
Sikorski Tomasz
Sotomski Jarosław
Szabunio Marcin
Szumański Jacek
Walczuk Wojciech

IVc
Bereszko Magdalena
Borejko Marek
Broda Urszula
Dąbrowa Elżbieta
Dławichowska Dorota
Falkowska Alicja
Końska Małgorzata
Koss Maria
Kowalczyk Iwona
Kubiczek Dorota
Liciecki Jerzy
Lisowski Tadeusz
Lityńska Marta
Lustyk Jerzy
Maciejewska Ewa
Marchel Andrzej
Michalski Mariusz
Obarzanek Małgorzata
Pałka Janusz
Pioruńska Alicja
Plucińska Jolanta
Rembowski Krzysztof
Rybarczyk Jolanta
Sarzyński Grzegorz
Stefański Włodzimierz
Szymoński Jacek
Tęgorz Beata
Wiszniewski Tomasz
Wróbel Ewa

IVd
Bęczkowska Joanna
Biedrzycka Elżbieta
Brożek Mariusz
Chomko Włodzimierz
Czarnowska Liliana
Czerniec Krzysztof
Danielak Wojciech
Dobrydnio Beata
Drozd Hanna
Fabijański Maciej
Głowacki Robert
Górczyńska Alicja
Guzy Leszek
Iwaszkiewicz Michał
Janicka Bożena
Kaczmarska Aldona
Kalisz Grażyna
Kieszkowska Jadwiga
Kościesza Andrzej
Kowalczyk Grzegorz
Kuchnio Anna
Laśkiewicz Elżbieta
Lubańska Bozena
Mielnik Anna
Mikołajczyk Marek
Militz Wojciech
Popławski Paweł
Ropelewski Leszek
Salamonik Jolanta
Skassa Jolanta
Smykowska Magdalena
Sychowicz Cezary
Sypuła Mirosław
Szóstkowska Izabella
Śliwa Anna
Thomas Piotr
Topolewski Konrad
Wójcicka Małgorzata

Fronczak Jakub
Więckowska Małgorzata
Rok 1978
IVa
Bachańska Iwona
Ciołek Izabela
Czarnecka Ewa
Doner Ewa
Fetter Małgorzata
Flisowska Bożena
Gajewska Elżbieta
Gołębiewska Magdalena
Jabłońska Lidia
Jakubiak Andrzej
Jakóbowska Danuta
Jasiewicz Małgorzata
Jesion Małgorzata
Józwik Mirosława
Kaźmierczak Ewa
Kondej Bożena
Leśniewska Iwona
Łęski Jacek
Majewska Maria
Muchin Iwona
Rotulska Urszula
Strąk Mariola
Szczucka Anna
Śmiechowska Beata
Techmańska Aldona
Tomaszewska Lidia
Złonkiewicz Joanna
Żołnierczyk Piotr

IVb
Czaja Małgorzata
Dąbrowska Dorota
Dukiewicz Grażyna
Gąsior Krystyna
Halladin Barbara
Jałmużna Małgorzata
Joszt Lidia
Juszczyk Anna
Koteras Joanna
Latosik Elżbieta
Morawiec Jolanta
Mucha-Orlińska Katarzyna
Orzechowska Małgorzata
Parys Ewa
Pawelec Dorota
Pistolin Marzenna
Sierocińska Bożena
Skrobiszewska Ewa
Sobotka Halina
Sudnik Ewa
Choroś Dariusz
Gawor Jakub
Jałkowski Marek
Jeżewski Piotr
Kamiński Jarosław
Kobyliński Andrzej
Redkie Aleksander
Rydzyński Artur
Siedlecki Jacek
Sowiński Dariusz
Ufnal Adam
Mroziuk Włodzimierz

IVc
Anuszewska Jolanta
Błaszczyk Wojciech
Gzyl Janusz
Fałkowski Bogusław
Flisowska Ewa
Gaziński Marek
Gołaszewski Wojciech
Gruczek Anna
Borkowski Marek
Iwaszkiewicz Janusz
Juzwa Dorota
Kamiński Wiesław
Karolkiewicz Grzegorz
Kochanowska Danuta
Kozłowski Andrzej
Lipowski Dariusz
Makijewski Jarosław
Malessa Ewa
Maksimiuk Leszek
Niemyjski Jarosław
Piasecki Paweł
Ronda Elżbieta
Sawczuk Barbara
Słonecki Mirosław
Sobieski Michał
Sroczyński Paweł
Stępiński Waldemar
Swiniarska Irena
Wachowicz Andrzej
Wojciul Jolanta
Wołoszczak Jacek
Zabielski Leszek
Zielińska Elżbieta

IVd
Adamska Barbara
Aksamit Krzysztof
Bielińska Anna
Dąbkowski Grzegorz
Faliński Dariusz
Gerszke Ewa
Głażewski Paweł
Górska Małgorzata
Karwan Robert
Kazimierska Ewa
Kępa Elżbieta
Kowalczyk Marzena
Lis Krzysztof
Marcjan Elżbieta
Niewiadomski Roman
Niewiatowska Małgorzata
Piechota Andrzej
Rogińska Anna
Rosa Alina
Rynkiewicz Grażyna
Schreyner Anna
Skręta Jarosław
Sosnowiec Małgorzata
Sychowicz Andrzej
Szpoton Jolanta
Szubert Anna
Szymczyk Krzysztof
Tenderenda Janina
Tyszka Lechosław
Wiszniewski Wojciech
Wojtas Agnieszka
Zawistowska Małgorzata
Zygo Małgorzata
Kunka Barbara
Rok 1979
IV a
Bartczak Andrzej
Bogusz Paweł
Bogusz Włodzimierz
Cyran Barbara
Dmochowska Barbara
Gąsiorwska Krystyna
Głowacka-Głowatiuk Barbara
Gołębiowski Wojciech
Gudanowicz Barbara
Kazimierowicz Anna
Kulesza Paweł
Kręciejewska Anna
Krysiak Grażyna
Lewandowska Ewa
Mełech Aldona
Miller Ewa
Mól Leszek
Orczykowski Maciej
Olszak Jolanta
Pawłowska Beata
Radziszewska Ida
Secomska Iwona
Szlasa Hanna
Walkowski Krzysztof
Winiarski Tomasz
Wojtkiewicz Jacek
Żukowska Anna

IV b
Adamowicz Joanna
Brylska Mariola
Budyta Barbara
Budyta Małgorzata
Cegiełka Magdalena
Chorzewska Małgorzata
Czarzasty Włodzimierz
Czopek Maria
Detko Tadeusz
Dubielak Violetta
Gałązka Elżbieta
Graczyński Marek
Gralak Mikołaj
Karoń Olga
Kassube Maria
Kiljańska Anna
Kinasiewicz Andrzej
Krupa Urszula
Lech Jacek
Lewandowska Joanna
Łacna Joanna
Nakatańska Anna
Polniak Dorota
Porakowski Krzysztof
Rucewicz Włodzimierz
Smolińska Małgorzata
Smuda Paweł
Szubrycht Ewa
Świechowska Barbara
Teperowska Jolanta
Tomaszewska Anna
Witek Iwona

IV c
Amanowicz Katarzyna
Burkacka Anna
Dąbrowska Joanna
Gąsińska Bożena
Goncikowski Jacek
Grzyb Mirosława
Jasionowska Dorota
Krawczyk Joanna
Kulbiej Agnieszka
Miziołek Beata
Marowska Joanna
Niewiatowska Jolanta
Osuchowska Ewa
Owczarczyk Dorota
Półjanowska Małgorzata
Roguska Agnieszka
Sieradzka Marta
Ślawska Jolanta
Zgorzelska Magdalena
Gącikowski Jacek
Kras Fabian
Kruś Paweł
Skibicki Piotr
Woźniakowski Andrzej
Wróblewski Dariusz

IV d
Adamski Piotr
Amejko Grzegorz
Bartczak Marek
Boguszewska Mariola
Bojarowski Jacek
Borzewska Grażyna
Butnik Wiktor
Dąbrowski Krzysztof
Dębińska Iwona
Grzegrzółka Małgorzata
Iwanicka Magdalena
Kopczyńska Jolanta
Koper Piotr
Kubat Zbigniew
Lament Anna
Lewandowska Agnieszka
Łukaszewski Paweł
Mielcarz Małgorzata
Miller Małgorzata
Mizeracki Marek
Ostrowski Paweł
Pindelski Piotr
Ptasiński Dariusz
Skarzyńska Barbara
Smolarz Wojciech
Smoliński Fryderyk
Śmietanka Hanna
Wysocka Dorota
Zaremba Jarosław
Ziółkowski Andrzej
Zmysłowska Anna

IV e
Bajor Ewa
Bodurkiewicz Konrad
Bojas Arkadiusz
Czajkowska Dorota
Duszczyk Paweł
Gorzędowska Iwona
Grynkiewicz Joanna
Iwaszkiewicz Joanna
Janicki Krzysztof
Jankowski Jacek
Kaczor Michał
Koska Jacek
Kropidłowski Piotr
Leszczyński Paweł
Marzec Piotr
Materka Elżbieta
Mech Jolanta
Miszczak Marian
Niemczyk Dorota
Obarzanek Bogusław
Pękalska Anna
Pilars Bożena
Pilc Ewa
Rudenko Andrzej
Smenda Piotr
Solecka Agnieszka
Szaradowska Beata
Śmigielski Jacek
Tyll Iwona
Wielocha Waldemar
Witkowska Małgorzata

IV f
Brandt Marzena
Daszkowski Robert
Dominiak Elżbieta
Dzierżanowski Wojciech
Ekielska Izabela
Fidos Alicja
Głębikowska Anna
Keller Barbara
Krzystek Joanna
Lis Tadeusz
Niewiadomska Małgorzata
Perchuć Michał
Puścian Jolanta
Siwek Izabella
Skręta Leszek
Słowikowska Małgorzata
Smażyński Piotr
Sowińska Elżbieta
Sobków Witold
Tarasiewicz Laura
Tokarz Iwona
Trawiński Rafał
Trojanowski Andrzej
Walczak Iwona
Walenta Tomasz
Wiścicki Tomasz
Wojtkowski Ireneusz

Dutkiewicz Grażyna
Czubkowska Wanda
Kareńko Zbigniew
Klatt Maria
Saks Małgorzata
Saranowski Ludwik
Skrzypek Małgorzata
Orczykowski Maciej
Rok 1980
IVa
Aszenberg Małgorzata
Bałdyga Anna
Bartniczak Dorota
Blądowska Bożena
Borowy Dariusz
Chmielewska Małgorzata
Depczyk Jacek
Dolot Teresa
Gała Małgorzata
Gniadek Elżbieta
Gomółka Hanna
Gumiężna Iwona
Izdebska Beata
Jacyno Anna
Jurzysta Marta
Kamoda Renata
Kurek Iwona
Małachowska Beata
Milewska Bożena
Pisarska Sylwia
Politowska Elżbieta
Rosa Anna
Sawicka Marzenna
Sieczkiewicz Beata
Szeliga Małgorzata
Szymańczak Iwona
Wróbel Marzenna
Urbanek Grażyna
Wspaniała Katarzyna
Zdun Małgorzata
Zengteler Anna

IVb
Bachan Justyna
Barańska Dorota
Brońska Anna
Czarcinska Barbara
Kaczmarek Katarzyna
Kołodziejak Ewa
Kotowska Małgorzata
Kowalska Małgorzata
Krzywańska Beata
Kuźnicka Mariola
Miklaszewska Paulina
Mlącki Tomasz
Moreń Krzysztof
Paradowski Dariusz
Pietrusińska Katarzyna
Piekut Liliana
Polakowski Sergiusz
Polubiec Lidia
Słonecka Małgorzata
Stański Jarosław
Wiankowski Zbigniew
Wiśniewska Ewa
Wróblewski Rajmund
Zajączkowska Małgorzata
Zamysłowski Stefan
Zapała Marlena
Zduńczyk Bożena
Zielińska Grażyna
Żelazo Joanna

IVc
Bereza Elżbieta
Biercewicz Małgorzata
Bogusz Małgorzata
Bolek Anita
Burzyńska Ewa
Cerling Irmina
Dej Marzenna
Fabiańczuk Beata
Gmur Mariusz
Jaroszewska Beata
Janowski Marek
Kerdycki Zbigniew
Kwiatkowski Piotr
Malczyk Dorota
Matusiak Julian
Modkińska Małgorzata
Molenda Beata
Onisk Hanna
Przestrzelska Małgorzata
Wiechacka Grażyna
Woch Emilia
Wójcik Włodzimierz
Wrotek Andrzej
Zabielski Grzegorz

IVd
Belcerzak Jarosław
Bober Magdalena
Borowiec Krzysztof
Brudziński Maciej
Chlewicka Hanna
Chłosta Małgorzata
Cienkusz Przemysław
Ferdyn Dariusz
Kaleniecka Bogumiła
Kobecka Anna
Królik Robert
Ksit Jarosław
Lacheta Tomasz
Łojszczyk Alicja
Małosiewicz Karol
Mirowski Piotr
Nojek Krzysztof
Nurzyński Paweł
Opara Andrzej
Osik Agnieszka
Pokorski Jarosław
Raczko Robert
Sapińska Iwona
Stojanow Jolanta
Wolska Marzena
Wolska Patrycja

IVe
Baranowska Ewa
Basiński Krzysztof
Bulicz Dariusz
Byśkiniewicz Dorota
Choroszucha Michał
Dobrska Joanna
Gadomska Ewa
Gawecka Agnieszka
Kazimierska Katarzyna
Lechowska Joanna
Lelito Katarzyna
Maskowicz Marzena
Michalska Urszula
Paduch Ewa
Paluch Grażyna
Pyrzyna Marek
Sokołowski Sławomir
Świderska Lidia
Urich Maria
Wereda Beata
Wilczkowska Agata
Wiśniewski Waldemar
Wrzesińska Grażyna
Orczykowski Maciej
Rzepczynska Elżbieta
Pawłowicz Tadeusz
Klocek Małgorzata
Tarka Małgorzata
Rok 1981
IV a
Aftańska Laurencja
Benben Katarzyna
Bluszcz Małgorzata
Bojarska Dorota
Damantko Jolanta
Dobrowolski Marek
Dumin Monika
Ignaczak Grażyna
Janowski Mariusz
Jędrzejewska Katarzyna
Kalota Izabella
Kotańska Inga
Knecht Maciej
Kurowicki Paweł
Laskowska Halina
Łapiński Tomasz
Norwa Agnieszka
Podgórska Joanna
Rączka Katarzyna
Słocińska Urszula
Śpiewak Jolanta
Stachurska Bogumiła
Tarłowska Alicja
Tarnowska Maria
Teperowska Ewa
Tomaszyk Sylwia
Wojdalska Agnieszka
Zych Anna
Żytko Bożena
IV b
Baranowska Dorota
Biernat Joanna
Cichowska Katarzyna
Dąbrowska Bożena
Depczyk Marcin
Dębińska Dorota
Dziewulska Dorota
Grochowiecki Tadeusz
Grzyb Beata
Jabłoński Tomasz
Jaczewska Hanna
Jaworska Maria
Piekarska-Kowaluk Małgorzata
Kozłowska Małgorzata
Krynicka Małgorzata
Modrak Nikolina
Paszkowska Barbara
Pludro Bożena
Pogorzelski Jarosław
Prystupa Katarzyna
Rzeszewski Artur
Sabat Leszek
Siekierska Violetta
Siwkiewicz Małgorzata
Smolina Joanna
Szczubiałka Marzena
Sztromajer Beata
Szymańska Jolanta
Śliwowska Agnieszka
Tabaka Iwona
Wieczorek Hanna
Wodyk Elżbieta
Woliński Wojciech
Zawirski Piotr
Zbunikowski Piotr
Zengteler Jerzy

IV c
Banaszewski Grzegorz
Basaj Andrzej
Berdowski Andrzej
Biczyński-Bicz Wojciech
Biernacki Andrzej
Borowik Jerzy
Brawicz Krzysztof
Gadomska Dorota
Jabłoński Tomasz
Jaszkowski Jacek
Kareńko Iwona
Kocięcki Jacek
Kostrzewa Jacek
Kruczkowski Andrzej
Kuźnicka Dorota
Loba Bożena
Marecka Małgorzata
Markowski Tadeusz
Maszczak Anna
Melnicka Barbara
Mełech Joanna
Miciałkiewicz Andrzej
Mielnik Ewa
Nykowska Katarzyna
Piasecka Monika
Plichta Marta
Siekierka Wojciech
Swiniarska Janina
Tomaszewska Agnieszka
Wieczorek Ewa
Wielgos Dorota
Wierzchowski Grzegorz
Wygowska Katarzyna
IV d
Baszczak Beata
Boguski Zbigniew
Brochocka Aleksandra
Hofman Paweł
Iwaniuk Anna
Jankowski Bogdan
Janusek Ewa
Kłos Małgorzata
Kruś Michał
Magdziarz Wojciech
Oskroba Piotr
Ostalski Michał
Paluszek Bogdan
Piesio Dariusz
Radziszewski Marek
Rosa Elżbieta
Roszkiewicz Beata
Sawicka Agata
Sokołowska Ewa
Soszyńska Małgorzata
Stachniak Renata
Stańska Anna
Tkacz Piotr
Walenta Agnieszka
Wardaszka Anna
Wysocki Jarosław


Łapiński Tomasz
Baranowska Dorota
Rzeszowski Artur
Siudakiewicz Małgorzata
Szymańska Jolanta
Zdunikowski Piotr
Branicz Krzysztof
Jaszkowski Jacek
Kostrzewa Jacek
Bajszczak Beata
Rok 1982
IV a
Ballann Anna
Barczewski Andrzej
Bielak Katarzyna
Bielakowska Marzena
Brzezińska Dorota
Gozdan Iwona
Grum Anna
Kamienik Bożena
Karwan Monika
Kotański Andrzej
Kowalewska Katarzyna
Kuśmirek Jolanta
Marszał Katarzyna
Niemyjska Joanna
Pawlak Elżbieta
Polak Elżbieta
Szadkowska Dorota
Szawdyn Justyna
Szpoton Tamara
Tomczuk Urszula
Wawrzyniak Barbara
Zawirska Katarzyna

IV b
Bolesta Robert
Chomiczuk Marta
Chrzanowska Anna
Ciepliński Leszek
Cybulska Magdalena
Dubicka Mariola
Filaber Maria
Grudzińska Monika
Grzyb Anna
Hilsberg Piotr
Lewandowski Tadeusz
Luboradzki Roman
Małkowska Małgorzata
Mielczarek Józef
Mosiej Małgorzata
Parapura Renata
Skrzypkowska Dorota
Stachurska Danuta
Stępień Monika
Szymański Robert
Szmigielski Wojciech
Świdziński Paweł
Warszawska Renata
Wiśniewska Ewa
Wożniak Grażyna
Zadroga Beata
Zagórski Wojciech
Zięcina Olga

IV c
Belicki Sławomir
Burd Aleksander
Gadomski Piotr
Gańko Jacek
Gaszyna Jolanta
Gryszpanowicz Małgorzata
Gutowska Bożena
Guzek Krzysztof
Gwiazdowska Maria
Hryszkiewicz Paweł
Lubański Leszek
Marszał Paweł
Matysek Ewa
Morawiec Maciej
Nowak Małgorzata
Nowicki Jacek
Oruba Monika
Paduch Krzysztof
Piechucki Krzysztof
Piłka Krzysztof
Polak Lechosław
Skoczeń Robert
Stefaniak Justyna
Stolarska Grażyna
Szafirski Marek
Tucholski Piotr
Zięcina Krzysztof
Żak Marcin

Mirecka Ewa
Białous Aleksandra
Kuligowska Agnieszka
Maciejewski Rafał
Solińska Krystyna
Jurek Ryszard
Marcjan Cezary
Truszczyńska Izabella
Rok 1983
IV a
Bałazińska Aldona
Boguska Ewa
Brzezicka Lidia
Chojecka Anna
Cuber Anna
Grabowska Beata
Grudniewicz Anna
Iwańska Ewa
Jaszczuk Ewa
Kuczyńska Ewa
Majewska Małgorzata
Małek Joanna
Małuj Małgorzata
Pacewicz Iwona
Pachnicka Dorota
Serwatka Małgorzata
Szwed Agnieszka
Śmigielska Grażyna
Tarasiewicz Joanna
Zagoździńska Małgorzata

IV b
Borejko Marzena
Cieplak Emilia
Dyk Sylwia
Goyski Jakub
Januszewska Lidia
Jasinowski Andrzej
Jaśkaczek Elżbieta
Kwiatkowska Agata
Kubiczek Jacek
Lewandowska Anna
Lodzińska Jolanta
Łata Małgorzata
Łęska Hanna
Markowska Anna
Nawrocka Dorota
Nowińska Maria
Olkowicz Marcin
Piekarska Katarzyna
Rusiecki Robert
Stawicka Jolanta
Stolarska Małgorzata
Walenda Robert
Wieraszko Iwona
Zaniewska Ewa

IV c
Artman Anna
Biskup Wojciech
Gutowska Agata
Kasprzak Piotr
Mrozowska Beata
Parzonka Jerzy
Pęza Tomasz
Posemkiewicz Jarosław
Strzyga Janusz
Sujka Agnieszka
Trentowski Jacek
Wachowicz Grażyna
Wasążnik Urszula
Witczak Jacek

IV d
Bielawska Ewa
Biernacki Maciej
Bujalska Joanna
Cygankiewicz Anna
Fabijańska Anna
Kalinowski Marek
Kania Marek
Karnicki Grzegorz
Kokosiński Robert
Konan Jolanta
Krasuska Anna
Kwaśniak Barbara
Lau Stanisław
Marciniak Magdalena
Ochnio Robert
Onisk Iwona
Pałgan Marzena
Piątkowska Iwona
Plasota Marek
Polińska Anna
Ropelewska Violetta
Schaeffer Marek
Skatulski Zbigniew
Tropiło Jakub
Wąsowski Krzysztof
Wiechacki Adam
Winciorek Tomasz
Woźniak Małgorzata
Zajączkowski Tomasz
Żuber Piotr
Mierzejewska Beata
Jarosińska Małgorzata
Bowkiewicz Rafał
Kalińska Beata
Chudzik Jolanta
Romanowska Katarzyna
Sieńczewska Iwona
Skonieczna Jolanta
Sorówka Agata
Zapała Wojciech
Rok 1984
IV a
Ajchel Anna
Chałowska Anna
Czyrko Piotr
Dukaczewski Piotr
Jankowska Magdalena
Kamińska Katarzyna
Kuczyńska Monika
Kumińska Izabella
Maśluch Monika
Pieńkosz Elżbieta
Pilska Dorota
Porębska Anna
Przyjemska Katarzyna
Raczkowska Monika
Rodacka Edyta
Rudzińska Beata
Sarnowska Małgorzata
Siennicka Anita
Sito Paweł
Szymczak Renata
Szynkiel Katarzyna
Todys Piotr
Tyszkiewicz Elżbieta
Wasilewska Dorota
Wojciul Ryszard
Zalewska Izabella
Zaremba Agata
Żuber Agnieszka
Żylonis Aleksander

IV b
Bareja Elżbieta
Borzym Ewa
Cała Beata
Dąbski Piotr
Dzięcioł Marlena
Gawlik Małgorzata
Glińska Agnieszka
Kusiński Robert
Lempke Krzysztof
Miller Katarzyna
Miracha Marcin
Modzelewska Magdalena
Ostrowska Joanna
Peters Sławomir
Pleban Michał
Sasin Beata
Sawicka Ewa
Sonczuk Beata
Sulbińska Barbara
Szynkiewicz Beata
Trochimczuk Marcin
Urbański Hubert
Wiewiórska Iwona
Wojciechowska Wioletta
Zamecka Małgorzata
Zdanowicz Katarzyna
Zwolińska Beata
Żołądek Anna

IV c
Banasiak Anna
Bieczyńska Dorota
Broniewska Anna
Dąbrowska Joanna
Domżalski Krzysztof
Dmochowski Tomasz
Dudzik Jerzy
Federeszyn Krzysztof
Gruszkiewicz Barbara
Jelińska Katarzyna
Kalua Marek
Krawczyk Jolanta
Kurek Agnieszka
Płuciennik Agnieszka
Rozbiewska Barbara
Sora Mateusz
Szydłowska Beata
Szyjko Elżbieta
Wieczorek Katarzyna
Winnicki Michał
Wrzaskowski Jacek
Zielińska Małgorzata

IV d
Bielazik Katarzyna
Janiszewska Joanna
Jastrzębski Robert
Jurek Wojciech
Kolejko Marek
Kulik Maciej
Kułakowska Ewa
Latoszek Agnieszka
Naszydłowski Piotr
Ostalski Jan
Płaczkowski Wojciech
Słyk Andrzej
Sobczyk Maciej
Strojecka Agnieszka
Urbańska Katarzyna
Węgierek Marek
Wojtkiewicz Przemysław
Wrzesiński Tomasz

IV e
Bosk Robert
Burkiewicz Bożena
Byśkiniewicz Krzysztof
Czagowiec Ewa
Czuba Piotr
Dąbrowski Jacek
Dołężka Marek
Dominiak Paweł
Dudek Hubert
Gajl Piotr
Karolak Elżbieta
Luszawski Konrad
Łochowicz Piotr
Małecki Adam
Mazurkiewicz Radosław
Miklaszewska Małgorzata
Muszyńska Renata
Obarzanek Mirosław
Ołdakowska Edyta
Paluszek Konrad
Piwowarczyk Anna
Purzycki Przemysław
Rożeń Antoni
Rybak Zbigniew
Rybarczyk Dariusz
Siemiątkowska Renata
Skarżyński Zbigniew
Smorczewski Piotr
Trusewicz Tomasz
Jasionowski Andrzej
Walenda Robert
Wądołkowska Ewa
Zalewska Izabella
Rok 1985
IV a
Barańska Renata
Bączek Ilona
Czajkowska Iwona
Dąbrowska Agnieszka
Kamińska Iwona
Kochanowicz Renata
Koter Joanna
Kuźnicka Małgorzata
Miklasińska Beata
Miklasiński Jacek
Niemira Anna
Olszewska Jolanta
Piotrowska Bogusława
Radzka Ewa
Rejner Maria
Sierpotowska Renata
Troszczyńska Elżbieta
Surowiec Magdalena
Świąder Małgorzata

IV b
Boroszko Marcin
Celejewska Katarzyna
Czechowicz Izabela
Gałecka Magdalena
Kalbarczyk Witold
Kamiński Robert
Koźluk Edward
Król Grzegorz
Lis Katarzyna
Lodzińska Anna
Matuszczyk Izabella
Mróz Przemysław
Najmuła Dorota
Pietraszek Renata
Pludro Beata
Rogowska Anna
Skowron Jarosław
Sołomko Dymitr
Sorówka Michał
Stepaniec Piotr
Suwała Andrzej
Talarek Waldemar
Wojtczak Edyta

IV c
Czyblis Monika
Dyk Aldona
Dzika Urszula
Gajewska Monika
Kłos Anna
Łobodzińska Elżbieta
Łudzień Małgorzata
Majchrzak Liliana
Majewska Teresa
Niewińska Agnieszka
Piętka Monika
Serhej Anna
Sora Magdalena
Sudnik Katarzyna
Tkacz Agata
Wasiak Monika
Woźnica Małgorzata
Zawadzka Hanna
Zdzirkowska Małgorzata
Zembala Aneta
Ziółkowska Iwona
Żydak Małgorzata

IV d
Anuszewska Anna
Calik Robert
Chmielewska Urszula
Chojnacka Katarzyna
Chojnacka Urszula
Daczewska Anna
Gościcki Grzegorz
Grabias Piotr
Lachowicz Dariusz
Mikorska Monika
Michałowski Bogdan
Pazio Monika
Pęza Bogdan
Purchała Grzegorz
Poniecka Anna
Przecławski Marek
Sochal Maciej
Szymoński Marek
Turski Andrzej
Ulejczyk Waldemar
Wilczkowski Jacek
Winnicki Piotr
Witkowska Małgorzata
Żytko Konrad


IV e
Andrzejczyk Dorota
Bartosiewicz Iwona
Bednarek Janusz
Błażejewski Jacek
Frankowicz Joanna
Kaczorowski Marek
Kiljański Tomasz
Korycka Marzena
Okoń Jan
Raczyńska Edyta
Szulowska Katarzyna
Trochim Beata
Wanat Jarowsław
Wieczorek Dorota
Wiśnioch Barbara
Wołkiewicz Monika
Zagożdżon Jacek
Zawacka Marzena
Zygler Anna
Dudzik Mariusz
Gajl Piotr
Karolak Elżbieta
Kuczyńska Monika
Łęska Hanna
Osser Bernard
Purzycki Przemysław
Rusiecki Robert
Słyk Andrzej
Sulbińska Barbara
Zalewska Izabella
Hadała Ewa
Kirmuć Maciej
Mateja Dorota
Młot Beata
Siwicki Krzysztof
Sobczak Grzegorz
Żak Grzegorz
Raczkowska Monika

IV f
Gajl Piotr
Karolak Elżbieta
Kuczyńska Monika
Łęska Hanna
Osser Bernard
Purzycki Przemysław
Słyk Andrzej
Zalewska Izabella
Sulbińska Barbara
Hadała Ewa
Miklasiński Jacek
Piotrowska Bogusława
Surowiec Magdalena
Świąder Małgorzata
Piętka Monika
Lachowicz Dariusz
Pęza Bogdan
Bartosiewicz Iwona
Bednarek Janusz
Kirmuć Maciej
Matejak Dorota
Młot Beata
Siwicki Krzysztof
Sobczak Grzegorz
Żak Grzegorz
Raczkowska Monika
Rok 1986
IV a
Boniecka Olga
Dobosiewicz Małgorzata
Drogomirecka Monika
Dylewska Iwona
Głybyszyn Agnieszka
Gozdowski Tomasz
Janc Joanna
Janczewska Joanna
Jeznach Joanna
Karendys Beata
Kitka Jolanta
Lesiak Magdalena
Misiuna Anna
Niemiec Arkadiusz
Przeździecka Agata
Szczepańska Katarzyna
Wieczorek Kinga

IV b
Bartkiewicz Beata
Chalecka Anna
Drzewicka Adrianna
Farjaszewska Małgorzata
Grodzicka Mariola
Grzybowska Joanna
Iracki Jacek
Jabłońska Izabela
Kacprzak Robert
Kaczorowska Bożena
Karkowska Magdalena
Kruczkowska Urszula
Litewski Jarosław
Parys Beata
Raczyńska Magdalena
Redlik Ewa
Sopoćko Agnieszka
Soszyńska Joanna
Stępień Beata
Szymański Tomasz
Świechowska Dorota
Termena Magdalena
Wasiukiewicz Inez
Wojtczak Izabela
Wołyńska Iwona

IV c
Baka Robert
Chałowski Tomasz
Dominiak Magdalena
Jędrzejewski Marcin
Kowalczyk Beata
Krzysztofowicz Paweł
Kubuj Anna
Maciaszek Marek
Makowska Dorota
Masiak Marek
Nazar Maciej
Ostalski Igor
Ostalski Paweł
Parzóch Agnieszka
Paszkowski Andrzej
Poniatowska Ewa
Sadowski Wojciech

Raczkowska Monika
Bartosiewicz Iwona
Bednarek Janusz

IV d
Bartosiewicz Iwona
Młot Beata
Siwicki Krzysztof
Sobczak Grzegorz
Żak Grzegorz
Lachowicz Dariusz
Młot Beata
Pęza Bogdan
Bednarek Janusz
Kirmuć Maciej
Matejak Dorota
Dobosiewicz Małgorzata
Dylewska Iwona
Misiuna Anna
Szczepańska Katarzyna
Drzewicka Adrianna
Termena Magdalena
Raczkowska Monika
Rok 1987
IV a
Brzezińska Beata
Garbarczyk Małgorzata
Kaszewski Igor
Krężlewiczi Włodzimierz
Makuła Joanna
Matejak Agnieszka
Michalska Beata
Olej Anna
Ostaszewska Aneta
Teodorowicz Maria
Tumialis Małgorzata
Witkowska Joanna
Wojciechowska Magdalena
Wrzesiński Arkadiusz

IV b
Biniecka Agnieszka
Brzoza Agnieszka
Chwałek Iwona
Dmoch Robert
Grzegorczyk Iwona
Gutkowski Adam
Jamiołkowska Eliza
Janik Tomasz
Kulczyńska Agata
Morawińska Monika
Pohulajewska Małgorzata
Sobczak Katarzyna
Soczewko Lidia
Świątek Anna
Turek Barbara
Wolski Paweł
Wrzosek Agnieszka
Zając Barbara

IV c
Anczarska Agnieszka
Braś Jarosław
Bucka Małgorzata
Czarczyńska Anna
Czuba Marta
Damm Katarzyna
Dzikowska Monika
Gago Małgorzata
Gałecka Beata
Gawińska Renata
Grabowiec Paweł
Grudzińska Joanna
Jackowiak Małgorzata
Kisiel Grażyna
Kordulska Anna
Kowalski Marek
Krasuski Bogusław
Kunikowski Sylwester
Lutze Artur
Malinowski Marek
Sawicka Violetta
Skrzek Małgorzata
Sokolnicka Małgorzata
Wielopolski Jarosław
Wyszomirska Edyta
Zygo Piotr
Drzewicka Adrianna
Matejak Dorota
Szczepańska Katarzyna
Termena Magdalena
Braś Jarosław
Dobosiewicz Małgorzata


Dzikowska Monika
Mizielińska Małgorzata
Tacholczak Małgorzata
Rok 1988
IV a
Andrychowska Monika
Bednarski Wojciech
Gromek Ewa
Gomółka Przemysław
Jędruszek Barbara
Kuc Anna
Kleszcz Paweł
Ladzik Anna
Lech Beata
Miąsek Agnieszka
Orych Bożena
Rychta Violetta
Semenowicz Magdalena
Siejka Dorota
Skołorzyńska Agnieszka
Stejblis Marek
Szpet Katarzyna
Świątek Iwona
Wewerek Agnieszka
Więckowski Mirosław
Wojtczak Agata
Wyrzykowski Włodzimierz
Zawadzka Anna
Zawadzki Ryszard
Żmijewska Katarzyna

IV b
Beli Renata
Bogusławska Beata
Borkowska Joanna
Brzoza Adam
Brzost Jacek
Bogusz Jerzy
Chalecki Zbigniew
Ciepiel Monika
Dyńka Maria
Garus Agnieszka
Grocholska Marta
Grzelak Rafał
Grudziński Tomasz
Gujski Mariusz
Ignerowicz Monika
Kaczorowska Magdalena
Kalinowska Iwona
Kalinowski Piotr
Klimczuk Magdalena
Klimczuk Aleksandra
Konowrocka Agnieszka
Malinowska Katarzyna
Mietniowska Joanna
Mróz Krzysztof
Płuciennik Justyna
Smyk Piotr
Soszyńska Beata
Trzaska Paweł
Zalewska Agnieszka
Zaremba Magdalena

IV c
Adamczewska Sylwia
Adamski Tomasz
Anusiewicz Krzysztof
Borkowska Danuta
Bosek Edwin
Czarnocka Małgorzata
Gadomski Marcin
Grunt Beata
Grzeszczuk Katarzyna
Hada Ryszard
Jakowska Anna
Jaworska Iwona
Karpiński Robert
Konopacka Magdalena
Latoszek Maciej
Łosik Beata
Malczuk Anna
Marcjanek Katarzyna
Michalski Rafał
Olej Tomasz
Onisk Renata
Pieńkosz Krzysztof
Pietraszek Maciej
Piotrowski Piotr
Rychlicka Marianna
Sadowska Małgorzata
Selerska Agnieszka
Skorupski Michał
Sokołowski Adam
Szkudaj Aneta
Uryga Paweł
Weremko Tomasz

IV d
Banaszek Piotr
Betnarska Anna
Ciurzyńska Iwona
Gajos Katarzyna
Ćwiek Monika
Fryś Joanna
Głowienko Tomasz
Gryczon Piotr
Mackiewicz Tomasz
Mietniowski Tomasz
Olszewska Małgorzata
Orleańska Anna
Petrykowska Agnieszka
Piętka Małgorzata
Pluta Wioletta
Pszczel Grzegorz
Romanowski Piotr
Rus Ilona
Saskowska Małgorzata
Seliga Elżbieta
Skoczeń Monika
Soczewińska Anna
Sztykiel Izabela
Wyszyńska Marzena
Żabieniecka Anna

Toczewska Anna
Teodorowicz Maria
Szpecht Katarzyna
Rok 1989
IV a
Borowik Danuta
Bucińska Maria
Dobrska Patrycja
Dzięglowska Edyta
Gajda Anna
Gładysz Ewa
Jurczak Anna
Jurczak Agnieszka
Kłos Karina
Kołdziejak Urszula
Komorowska Anna
Kret Monika
Lipińska Blanka
Łagowska Justyna
Majchrzak Agnieszka
Michalak Piotr
Nowaczyńska Agnieszka
Ostrowska Agnieszka
Pawłowicz Grzegorz
Perczak Beata
Przybylski Filip
Tulczyńska Agnieszka
Wiśniewska Katarzyna
Wójcik Robert
Wyrozębski Tomasz
Żmigrodzki Rafał
Chomiczuk Irmina

IV b
Bębenek Katarzyna
Borkowska Alicja
Ciołek Anna
Dagilis Małorzata
Dąbrowski Wojciech
Głód Anna
Gmochgowska Iwona
Grzegorczyk Monika
Iwańska Elżbieta
Kazana Paweł
Kazimierski Jan
Kliś Anna
Krajewska Magdalena
Kręźlewicz Kalina
Lissowski Maciej
Miklaszewska Beata
Ochocińska Ilona
Orzeszko Maria
Paszkiewicz Katarzyna
Prokopowicz Dorota
Radzio Grażyna
Roźniecki Mariusz
Sawicka Beata
Sikora Magdalena
Siódmak Marcin
Szumilas Katarzyna
Turek Anna
Wilk Adam
Wojciechowska Agnieszka
Wojciechowska Marta
Woldański Roland
Zakrzewska Ewa
Ciepiel Monika


IV c
Bienias Jacek
Broda Agnieszka
Chrostowska Beata
Ćwintal Izabela
Dołęgowska Dorota
Fellauer Tomasz
Głogowska Elżbieta
Goll Magdalena
Górska Magdalena
Guła Izabela
Jaszczur Iwona
Konopiński Stanisław
Kozielski Grzegorz
Krasnodębska Anna
Kulbicki Cezary
Kurek Marcin
Leja Paweł
Lietz Marcin
Madej Magdalena
Mendel Piotr
Mrówka Robert
Oganowska Iwona
Panufnik Robert
Pawicki Paweł
Pietraszek Izabela
Płaska Magdalena
Prajs Dorota
Smorczewska Anna
Świdzińska Justyna
Tyborowski Rafał
Wypustek Adam

IV d
Barański Robert
Bębenek Agnieszka
Cabak Marcin
Chlebowska Iwona
Cieplechowicz Marcin
Dzięcioł Beata
Fornowski Tomasz
From Grażyna
Gałązka Monika
Górska Agata
Kędziorek Piotr
Kot Agnieszka
Kłucińska Katarzyna
Kulig Agata
Kumor Beata
Kurowski Grzegorz
Kuśmierska Anna
Lewicka Joanna
Łukasiak Małgorzata
Łukasiak Maria
Mazurek Katarzyna
Matusz Grażyna
Michalak Małgorzata
Nowotka Adam
Paśnicka Edyta
Peremak Magdalena
Podmagórska Agnieszka
Rainko Artur
Pilewska Izabela
Sołomko Kinga
Strzelczyk Marcin
Welsz Dorota
Winiarz Anetta
Wolszczak Michał
Wronka Joanna
Zieleniewska Jolanta


Jaszczuk Anna
Majewska Sylwia
Kobza Dorota
Rok 1990
IVa
Balcerzyk Anna
Barcz Magdalena
Bolesta Katarzyna
Brudzińska Agnieszka
Cholewa Anna
Dzwonkowska Ewa
Golubska Katarzyna
Juraszek Małgorzata
Kachel Agnieszka
Kamińska Barbara
Kanabrodzki Mateusz
Kowalczyk Ewa
Mikina Dorota
Mizgier Monika
Owczarska Adrianna
Paszkowska Monika
Pawłowska Maja
Perzyńska Anna
Płotczyk Agnieszka
Poczesna Grażyna
Romanik Anna
Sawicka Katarzyna
Schönthaler Maciej
Tarka Monika
Wawrzyniak Agnieszka
Wojciechowski-Boruta Jarosław
Woźniak Zofia
Ziętra Alina

IVb
Antosiak Magdalena
Batog Monika
Berlińska Bożena
Chełchowska Edyta
Chmielewski Maciej
Dhaon Sonia
Facon Piotr
Gawryś Renata
Godlewska Katarzyna
Jakubiak Izabela
Jaworowska Renata
Kacprowicz Bożena
Kamer Marta
Kapczyńska Urszula
Kasperowska Joanna
Klimaszewski Krzysztof
Końska Anna
Kosińska Beata
Kuźniecow Monika
Malinowska Aneta
Małolepsza Wioletta
Potocka Karolina
Rowiński Patryk
Rutkowski Robert
Sadowska Anna
Salerska Olimpia
Sobiecka Katarzyna
Sosnowska Aleksandra
Świtkowski Dariusz
Wojtczak Maciej
Zaniewicz Dorota
Zawadzki Maciej

IVc
Baer Beata
Bajno Beata
Chmielewski Igor
Dąbska Anna
Dzierżanowska Katarzyna
Grabiszewska Liliana
Jakowska Janina
Jurek Grzegorz
Kapuścińska Emilia
Kiełducka Magdalena
Kolejko Piotr
Miazga Marcin
Nosal Jolanta
Nowak Waldemar
Rościszewska Anna
Rynkiewicz Anna
Skurska Dorota
Szydłowska Aleksandra
Wajs Monika
Wieteska Grzegorz
Wiśniewska Anna
Wituski Paweł
Zadrąg Marek
Zając Małgorzata
Zajączkowski Piotr
Zawadzki Piotr
Ziętara Alina

IVd
Abramowska Magdalena
Cebulska Katarzyna
Dziedzic Anna
Gibała Agnieszka
Janusek Dariusz
Janusek Piotr
Jędrzejewska Magdalena
Korsun Michał
Kowalski Marcin
Marciniak Katarzyna
Mościcka Izabela
Nowakowski Robert
Pietrasińska Katarzyna
Ploch Marcin
Roksisz Piotr
Rutkowska Eliza
Strześniewski Jacek
Szpryngwald Jarosław
Tkaczyk Katarzyna
Woźniak Anna
Żmudzin Ewa
Żurawski Maciej
Pernak Magdalena
Rok 1991
IVa
Bałdyga Mirosława
Bartczak Magdalena
Bobińska Aldona
Boryczko Ewa
Czmur Dagmara
Dźwigała Edyta
Gaweł Joanna
Jasińska Katarzyna
Korczak Beata
Krasieńko Katarzyna
Krzywosz Monika
Kwiatkowska Anna
Kwiatkowska Katarzyna
Linowska Renata
Michalska Agnieszka
Morka Ewa
Przestrzelska Dorota
Radomska Marzena
Słowik Małgorzata
Szwarc Izabela
Ziemkowska Agnieszka

IVb
Bandurska Aleksandra
Bielawski Konrad
Bistuła – Prószyński Grzegorz
Borkowska Katarzyna
Brzost Zbigniew
Burghart Marcin
Cypel Joanna
Czechowska Diana
Czyżewska Agnieszka
Gielec Agnieszka
Godkowska Grażyna
Kierzkowski Marcin
Kłos Marcin
Kołodziejska Agnieszka
Krzyżanowski Marek
Kułakowska Katatrzyna
Kuś Bernard
Łojewska Małgorzata
Michałowska Anna
Olejnik Marcin
Piwnik Emilia
Prajs Justyna
Skibińska Anna
Szczepaniak Monika
Szlendak Agnieszka
Tarnowska Joanna
Tomczakowski Rajmund
Zaniewska Dorota
Żbikowska Aneta

IVc
Banasiak Małgorzata
Dąbrowska Anna
Dąbrowski Marek
Franczewski Tomasz
Gładysz Krzysztof
Grabowska Agnieszka
Husiatyński Andrzej
Iwaszko Leszek
Jankowski Piotr
Jaszczyński Marcin
Kadłubowska Monika
Kałuski Piotr
Kałużyńska Magdalena
Kraśniewska Anna
Kowalik Jarosław
Kwiatkowski Tomasz
Kunikowski Piotr
Marciniak Marcin
Matuszewski Piotr
Morawski Jacek
Pliszka Wojciech
Plutecki Dariusz
Różański Wiktor
Runowski Krzysztof
Semik Iwona
Socharski Grzegorz
Szadurski Dominik
Szczepankowski Przemysław
Szymański Marcin
Urbaniak Grzegorz
Wilk Przemysław
Witczak Jarosław
Wojtelewicz Marek
Zwierzchowska Izabela

IV d
Adamski Dominik
Aftyka Martyna
Brühl Małgorzata
Godlewska Małgorzata
Jankowska Ewa
Jakubowicz Tomasz
Jaworski Damian
Kokoszkiewicz Konrad
Kozłowski Rafał
Lewandowska Teresa
Machnowski Grzegorz
Miąc Monika
Naukowicz Małgorzata
Pietrzkiewicz Agnieszka
Rajfura Małgorzata
Raniszewska Dorota
Rudziecki Michał
Smoleński Sylwester
Szpryngwald Arkadiusz
Zielińska Magdalena



IV e
Borkowska Ilona
Borowska Agnieszka
Cherczyńska Katarzyna
Damska Małgorzata
Dąbrowa Ewa
Janisiewicz Małgorzata
Koszewska Lidia
Kotlarska Barbara
Kupitel Sylwia
Łuczyńska Małgorzata
Modzelewska Hanna
Nawrocka Luiza
Rek Ewa
Skoczek Ewa
Solczak Patrycja
Szymczak Danuta
Średnicka Elżbieta
Świercz Anna
Urban Marzena
Walendowska Anna
Warchoł Renata
Wróblewska Emilia
Zacharska Dorota
Rok 1992
IVa
Bernacka Katarzyna
Bielecka Renata
Czajkowska Magdalena
Dąbrowska Anna
Domysławska Marta
Galimski Krzysztof
Gregorczuk Izabela
Jaworska Dorota
Kokosza Katarzyna
Kosmol Monika
Kujawska Agnieszka
Kusztelak Magdalena
Ladzik Ada
Lipiński Mariusz
Lucińska Martyna
Mickiewicz Hanna
Milik Beata
Mularczyk Anna
Parafiński Krzysztof
Paszkowski Piotr
Pergol Bożena
Seroka Ewa
Stańczyk Agnieszka
Szczypiorska Alicja
Trusewicz Anna
Wąsik Barbara
Wicik Ewa
Zdanowicz Magdalena

IVb
Andrulewicz Monika
Bałon Magdalena
Boguszewska Marta
Chmielewska Joanna
Chruścicka Beata
Dubielecka Anna
Fabisiak Katarzyna
Gładysz Wojciech
Heropolitańska Edyta
Jarzębska Monika
Kalinowska Monika
Karolak Anna
Kilen Norbert
Klimaszewska Katarzyna
Kozak Anna
Orłowski Mikołaj
Perzyński Adam
Podoledzka Lidia
Stęczniewska Agata
Szymańska Ewa
Tudek Janusz
Urbanowska Iwona
Wardzyński Grzegorz
Wasilewski Jacek
Wąsowska Magdalena

IVC
Borejza Monika
Bulak Tomasz
Chrzanowicz Marcin
Chudzuńska Małgorzata
Dąbrowska Katarzyna
Floriańczyk Rafał
Francuz Joanna
Gałecka Edyta
Glinko Grzegorz
Gmaj Katarzyna
Gnypek Michał
Golis Wojciech
Gottfried Anna
Hauser Rafał
Jankowska Katarzyna
Klimm Włodzimierz
Kubuj Magdalena
Kurpios Marcin
Łabonarska Anna
Poncyliusz Katarzyna
Puź Robert
Pytlarczyk Tomasz
Rochala Agnieszka
Sikora Marcin
Szymański Paweł
Tauzowska Katarzyna
Tomala Ewa
Witkowska Elżbieta
Zalewski Marek
Ziółkowski Paweł
Zorski Rafał

IVd
Augustyniak Edyta
Gmurczyk Tomasz
Grabowska Edyta
Iwaszko Mariusz
Janus Joanna
Jasionowska Małgorzata
Kosińska Renata
Krypiak Agnieszka
Książak Monika
Kulesza Adam
Lasocka Anna
Lipińska Luiza
Lörinczy Małgorzata
Michalska Renata
Pałyska Jarosław
Petzka Agnieszka
Piekucińska Katarzyna
Rosiak Aneta
Rudowska Danuta
Salamończyk Beata
Skowron Agnieszka
Sroka Agnieszka
Stankiewicz Renata
Wiraszka Marta
Wojtaś Agnieszka
Zaremba Hubert

IVe
Bożym Katarzyna
Burakowska Beata
Burbicki Michał
Ciach Beata
Ciszek Dorota
Gawlicka Eliza
Gregorek Katarzyna
Keber Joanna
Kowalewska Dorota
Kowalik Magdalena
Krakowski Krzysztof
Kusa Dorota
Łudzień Anna
Majsterek Renata
Markiewicz Agnieszka
Mączka Małgorzata
Michnowska Hanna
Molak Andrzej
Niechciał Renata
Pasek-Paszkowski Dominik
Piwnik Elżbieta
Rokicka Joanna
Rosik Iwona
Suchta Małgorzata
Trojanowska Żaneta
Wrótniak Izabela
Woźniakowska Agnieszka
Zbrzeska Ewa


Kuptel Sylwia
Nawrocka Luiza
Korczak Beata
Rok 1993
IV a
Baranowska Lidia
Bogusz Przemysław
Bryl Mikołaj
Cieśliński Adam
Dąbrowska Anna
Godkowska Agnieszka
Górka Izabela
Grabarczyk Marek
Kalinowski Dariusz
Klimiuk Paweł
Kozłowska Olga
Lewandowska Monika
Nejman Andrzej
Ostrowska Dorota
Pacik Monika
Pycka Maria
Rowicka Anna
Sadowska Katarzyna
Izdebska Elwira
Sibiga Anna
Smolaga Filip
Siwiec Sylwia
Słabkowicz Anna
Sosnowski Michał
Sumiński Bartłomiej
Turowska Ewa
Woźniak Iwona

IVb
Bilkiewicz Anna
Bruzgo Dariusz
Chełstowski Artur
Chełstowski Dariusz
Czarnecka Elżbieta
Dwornik Michał
Dzięcioł Elżbieta
Gawryszewska Anna
Grabowska Agnieszka
Jach Renata
Kisełyk Grzegorz
Kalbarczyk Iwona
Klimaszewska Joanna
Kruszewska Beata
Leszczyńska Anna Maria
Leszczyńska Anna Beata
Łabędzka Aleksandra
Marczakowska Małgorzata
Miller Maria
Morlińska Kinga
Najberg Joanna
Olkowski Rafał
Paśniczek Przemysław
Pindor Błażej
Redlińska Jadwiga
Śliwińska Katarzyna
Trojak Luiza
Tyborowska Katarzyna
Wierzchowski Artur
Żołnierzak Aneta

IVc
Banasiak Dorota
Bańkowski Wojciech
Borowiecka Katarzyna
Borowski Andrzej
Chojna Dorota
Jankowski Paweł
Kamienowska Justyna
Kasprzak Małgorzata
Kłos Michał
Książek Marek
Księżak Sebastian
Kubicki Łukasz
Lewandowska Monika
Łukanowski Piotr
Madej Anna
Matysiak Maciej
Mierzwa Monika
Niklewicz Anna
Oleszkiewicz Jędrzej
Parzyszek Agnieszka
Pleskot Joanna
Połaski Tomasz
Pyrek Anna
Rostkowska Agnieszka
Rudnicka Katarzyna
Sewerynik Paulina
Skiba Jarosław
Suchocki Zbigniew
Szamburski Piotr
Szczucińska Katarzyna
Talarek Jacek
Wcisło Marcin
Witek Marta
Zaczek Andrzej
Zieliński Marek


IVd
Adamczyk Magdalena
Bieńkowska Dorota
Chmielewska Agnieszka
Dalkiewicz Elżbieta
Dobiszewska Magdalena
Dudkowski Rafał
Gieroczyńska Edyta
Głowala Joanna
Godlewska Joanna
Janaszek Marta
Jaros Agnieszka
Kalicińska Agnieszka
Kania Paweł
Kopcińska Edyta
Krzemińska Małgorzata
Kucharski Robert
Lipiec Alicja
Marciniak Robert
Mazurek Joanna
Morys Monika
Niżyńska Katarzyna
Nowak Magdalena
Nowicki Jacek
Opacka Monika
Pilichowska Agnieszka
Pryt Karina
Radzicki Andrzej
Rojek Marta
Sandomirski Krzysztof
Sekunda Hubert
Siejka Iwona
Stygienko Beata
Zawojska Małgorzata


IVe
Baliszewska Marzena
Bartnicki Bartosz
Bek Monika
Ciszak Magdalena
Gałążewska Agnieszka
Doraczyńska Adrianna
Józefowska Renata
Juraszek Marta
Jurkiewicz Magdalena
Kacperski Marcin
Koter Małgorzata
Kruk Barbara
Łacheta Anna
Olbryś Marta
Onisk Anna
Piórkowska Katarzyna
Plewa Agnieszka
Podleska Katarzyna
Sosnowska Anna
Szabunio Tomasz
Walenta Zofia
Wawrzonek Agnieszka
Wędzik Magdalena
Wrotek Joanna
Zawiślańska Magdalena


Burbicki Michał
Majsterek Renata
Trojanowska Żaneta
Rok 1994
IVa
Banach Lidia
Baran Magdalena
Chodowska Agnieszka
Chorosz Dominika
Dzięcioł Iwona
Gula Barbara
Hirsch Dymitr
Jankowska Karina
Kaniewska Monika
Kozłowska Elżbieta
Krowicka Anna
Mieszczanek Olga
Latos Piotr
Lenicka Katarzyna
Morka Adam
Moroz Piotr
Niklewicz Konrad
Olszewska Katarzyna
Przybysz Małgorzata
Rudziński Michał
Szumowski Marcin
Tarkowska Justyna
Witomski Jarosław

IV b
Acholonu Izabela
Dzieszko Katarzyna
Ebinger Sylwia
Gąsowski Bartosz
Girstun Agnieszka
Guzik Hubert
Kałczak Małgorzata
Kaszuba Magdalena
Krysiuk Konrad
Kuriata Marcin
Kwiatkowska Dorota
Lewicka Katarzyna
Niżnik Monika
Nożyńska Anna
Olszewski Aleksander
Pajewska Elżbieta
Partyka Bartłomiej
Rajewska Beata
Rowińska Edyta
Rytel Iwona
Schröder Marta
Socha Hanna
Stramska Elżbieta
Strześniewska Monika
Suchożebrska Dorota
Śluz Agata
Wilczyński Piotr
Witomski Jarosław
Woroniecka Aneta
Zimna Justyna

IVc
Arciuch Magdalena
Bartczak Magdalena
Chmielewska Aneta
Cholewińska Monika
Dołęgowska Joanna
Frelek Anna
Gaca Rafał
Golis Katarzyna
Grudzińska Edyta
Jaraszek Małgorzata
Kaczor Tomasz
Klimm Wojciech
Krawczyk Paweł
Niedziółka Paweł
Nocny Małgorzata
Nowosad Anna
Piotrowski Grzegorz
Rejmer Maksymilian
Rudnicka Zuzanna
Rzeszotek Radosław
Skurska Marzena
Sobiech Michał
Suchocki Andrzej
Szymańska Małgorzata
Tokarska Beata
Wójcik Michał
Wróblewski Filip
Wrzos Agnieszka
Zawadewicz Adam
Zdzisińska Małgorzata
Ziółek Łukasz
Zwolak Magdalena

IVd
Burczyńska Monika
Gorączniak Magdalena
Jarząbek Magdalena
Jędrzejczyk Katarzyna
Karpiński Adam
Konopacka Katarzyna
Kossakowska Eliza
Kozoń Małgorzata
Kujawa Marcin
Kur Iwona
Linkiewicz Małgorzata
Ludwiczyński Artur
Makowska Paulina
Matulińska Monika
Mieszkowski Tomasz
Mrozowicz Joanna
Opertowska Monika
Pawełek Krzysztof
Piekarska Dorota
Remiszewska Agnieszka
Sikora Janusz
Wodecka Magdalena


Czajkowska Magdalena
Mierzwa Monika
Kopcińska Edyta
Piórkowska Katarzyna
Górecki Radosław
Sadowska Katarzyna
Kozłowska Elżbieta
Przybysz Małgorzata
Rok 1995
IV A
Brzezińska Aneta
Ciesielska Katarzyna
Dłużniewska Agnieszka
Grabowska Magdalena
Kasprzyk Andrea
Kozaczuk Katarzyna
Kozłowska Małgorzata
Kuć Małgorzata
Lichniak Katarzyna
Loroch Piotr
Malarska Dorota
Miareczko Piotr
Niewiadomska Magdalena
Orzechowska Agnieszka
Osica Krzysztof
Piasecki Konrad
Rosochacka Katarzyna
Semenowicz Małgorzata
Skorupka Katarzyna
Sulich Dorota
Tekielska Małgorzata
Walkiewicz Katarzyna
Wełpa Dorota
Widera Ewelina
Woźniak Urszula
Zimińska Ewa

IV B
Adameczek Monika
Bielik Agnieszka
Bitkowska Monika
Brzozowska Małgorzata
Chrostowska Edyta
Chyczewski Grzegorz
Drągowska Magdalena
Filipajtis Małgorzata
Jankowski Rafał
Kalbarczyk Agnieszka Kałuza Sebastian
Kałużyńska Dorota
Kiełczewska Katarzyna
Klimaszewski Jan
Klimowicz Aleksandra
Kołakowska Edyta
Maj Jakub
Marchlik Patrycja
Marszałek Magdalena
Olczak Piotr
Pietrzak Magdalena
Podleśny Jarosław
Skrobosz Magdalena
Stolarczyk Paweł
Strzeszewski Wojciech
Suwała Paweł
Szczepańska Kamila
Szuba Agnieszka
Twardowska Małgorzata
Włodarczyk Paweł

IV c
Bednarska Beata
Chalimoniuk Marta
Kieliszek Artur
Kocimska Klaudia
Koryciński Jakub
Kowalik Justyna
Kryszak Sebastian
Laszkowski Robert
Moszczyński Rafał
Naumiuk Paweł
Rau Joanna
Ruszecka Joanna
Semik Beata
Sztaba Tomasz
Tarnowski Paweł
Tauzowski Tomasz
Walczuk Dariusz
Wandas Marek
Wilk Aleksandra
Zygmont Joanna
Żarowski Jarosław
Żukowska Izabela

IV d
Czapska Monika
Daszkiewicz Edyta
Długokęcka Katarzyna
Filipiak Katarzyna
Gawłowski Sebastian
Grzelak Małgorzata
Habetin Małgorzata
Jakubowicz Aleksander
Kanigowska Agnieszka
Kobacki Przemysław
Kocznorowska Katarzyna
Kojder Maja
Kukuła Michał
Lech Piotr
Podolecka Ewa
Rozbicki Bartłomiej
Samsel Agnieszka
Siedlecka Katarzyna
Skubik Anna
Stankiewicz Piotr
Strąk Agata
Szewczak Marcin
Szot Agnieszka
Wiraszka Dorota
Wojciechowska Karolina
Woyczikowski Piotr
Żalik Agnieszka


Łabędzka Agnieszka
Baran Magdalena
Chodowska Agnieszka
Szmenowicz Małgorzata
Witomski Jarosław
Rok 1996
IV a
Abramczyk Magdalena
Budzeń Daria
Dąbrowska Kamila
Felbur Michał
Getka Katarzyna
Hruban Angelika
Kosińska Agnieszka
Kowalski Janusz
Kurowska Paulina
Kusal Agnieszka
Lankiewicz Michał
Marut Anna
Nowaczyńska Anna
Pawłowicz Tomasz
Stańczyk Aneta
Witek Anna
Wolański Dominik
Wośko Renata
Zakrzewska Olga
Żagan Piotr

IV b
Brzezińska Aneta
Całka Katarzyna
Chudzik Zofia
Cywiński Piotr
Gwiazda Marcin
Kamilska Magdalena
Kochanowski Michał
Koszowy Marcin
Królikowska Katarzyna
Kruk Grzegorz
Lewandowska Hanna
Mosiołek Grażyna
Popiołkiewicz Michał
Rosiak Grzegorz
Steckiewicz Ewa
Strzelec Ewa
Szeromski Konrad
Umiastowska Kamila
Waszkiewicz Paulina
Winczorek Jan
Wojtysiak Przemysław
Wołkowska Katarzyna

IV c
Ciszewska Mariola
Dorszewski Maciej
Guzewska Aleksandra
Hibner Beata
Kaczorek Agnieszka
Kielewska Agnieszka
Koziński Piotr
Kuligowska Monika
Modzelewska Aleksandra
Rau Natalia
Rozpędowska Katarzyna
Sakowski Krzysztof
Saługa Anna
Sobczyk Dagmara
Sudzicka Marta
Tenczyńska Anna
Włodarczyk Katarzyna
Żurek Piotr


IV d
Blusiewicz Agata
Chmielewski Marcin
Czerska Małgorzata
Farjaszewska Katarzyna
Gajewska Magdalena
Grabowska Monika
Kwiatkowski Piotr
Małek Kinga
Nojek Anna
Pielas Weronika
Piskorz Katarzyna
Regulski Ireneusz
Rudźko Joanna
Staniszewska Agnieszka
Stawińska Anna Maria
Szewczyk Katarzyna
Tomaszewska Agnieszka
Zabagło Iwona

IVe
Adamiak Agnieszka
Arkuszewska Katarzyna
Dąbrowski Maciej
Gnatowska Katarzyna
Kędziorek Mariusz
Kosewska Kamilla
Krusiewicz Małgorzata
Łaciak Edyta
Łysoń Katarzyna
Marczak Alicja
Młynarski Tomasz
Prześlakiewicz Katarzyna
Rostkowski Rafał
Skalska Joanna
Stańczuk Przemysław
Szewczyk Olga
Więcławski Marcin
Wrona Wioletta



Bednarska Beata
Chyczewski Grzegorz
Ciesielska Katarzyna
Daszkiewicz Edyta
Dzięcioł Iwona
Felbur Michał
Getka Katarzyna
Głębicka Ewa
Grześkowiak Katarzyna
Kałuza Sebastian
Strzelec Aneta
Szczepańska Kamila
Szot Agnieszka
Woźniak Urszula
Woźnica Agata
Rok 1997
IV a
Biedrzycka Katarzyna
Brodzińska Magdalena
Chmurzyńska Paulina
Cieślak Barbara
Donczewa Iwona
Dziarmaga-Działyński Marcin
Dzikowska Monika
Gniady Agata
Hibner Dorota
Komorowska Ewa
Królikowska Kinga
Kudłacik Hanna
Kurpiewska Anna
Lasota Marcin
Lewandowska Barbara
Sarnecka Monika
Stępniak Magdalena
Szostakowska Magdalena
Węgłowska Katarzyna
Zakrzewska Agata
Zielińska Magdalena

IV b
Chałotowski Grzegorz
Chmielarczyk Maria
Cieślińska Aleksandra
Hołub Jerzy
Jagielska Izabela
Jurkowska Agnieszka
Kazimierczak Monika
Krajewska Dorota
Lubczyńska Anna
Marczyński Paweł
Mirosławska Monika
Olszak Marta
Piszczek Monika
Preyzner Radomir
Rapacki Franciszek
Rybak Patrycja
Szczerbetko Joanna
Trejber Joanna
Tylińska Monika
Walesiak Tomasz
Zalewska Dorota

IV c
Arciszewska Marta
Bińczyk Aleksandra
Czechowicz Anna
Fraś Karolina
Graf Michał
Grajwoda Konrad
Guzy Kajetan
Jurek Eliza
Jurek Ewelina
Kamińska Magdalena
Kowalski Artur
Lechowicz Łukasz
Ludwiczyński Dominik
Maryańska Izabela
Mosiołek Wojciech
Radzik Marta
Sieradzka Magdalena
Sosnowska Eliza
Urbaniak Katarzyna
Wilczyński Marcin
Wiśniewska Justyna
Wróblewska Magdalena

IV d
Adamski Mateusz
Bartoszewicz Marcin
Białecka Anna
Błażejczyk Anna
Faszczewski Adam
Jabłkowski Sebastian
Nagórny Tomasz
Popielarski Przemysław
Rosińska Łucja
Stelmaszewski Artur
Sztaba Katarzyna
Tomasińska Zuzanna
Tysarowska Paulina
Wasilewska Katarzyna
Wilk Marcin
Zabiega Magdalena
Zawadzka Anna
Żmijewska Aneta


IV e
Chrzanowska Dominika
Cichosz Jakub
Cisło Aleksandra
Cybulski Michał
Czwartos Lucyna
Dulinicz Tomasz
Gajewska Kalina
Golińska Katarzyna
Kalińska Anna
Kałuza Zbigniew
Kowalczyk Joanna
Kuca Paweł
Kulawiak Michał
Kurek Michał
Lewandowska Kamila
Muras Katarzyna
Olszewska Katarzyna
Piątek Małgorzata
Romaszko Karolina
Śpiewak Ruta
Walas Marek
Wąsowska Ewa

Wichera Ewelina
Regulski Ireneusz
Rok 1998
IV a
Boguska Anna
Ceran Jakub
Chomicki Krzysztof
Ciechańska Agnieszka
Dziwińska Wioletta
Główka Artur
Gorzkoś Anna
Gos Magdalena
Grabowska Olga
Kałuska Anna
Kłos Helena
Kłos Maria
Laskowska Justyna
Litwiniuk Dorota
Musiałowicz Joanna
Rudnicki Marek
Sameryt Dominika
Stachera Tomasz
Wierzbicka Emilia
Wójtowicz Monika
Zaborowska Magdalena
Zawada Maciej
Zimicka Agnieszka

IV b
Cwynar Tobiasz
Czarnecki Andrzej
Daszkiewicz Joanna
Gniewosz Wojciech
Hunicz Katarzyna
Jastrzębska Joanna
Jastrzębska Katarzyna
Jezierski Wojciech
Kielan Malwina
Krywoszejew Magdalena
Mikuła Paweł
Olszyna Krzysztof
Ostrowski Tomasz
Piasko Anna
Polityka Małgorzata
Rączka Agata
Rodziewicz Aleksandra
Rosiak Michał
Seremak Justyna
Szewczyk Zofia
Traczyńska Karolina
Urbański Maciej
Wrzosek Halina
Zahaczewski Piotr

IV c
Białek Katarzyna
Czapski Maciej
Falkowska Paulina
Grzelka Tomasz
Ignaczak Michał
Izdebska Karolina
Jaroszewska Marta
Kalinowska Magdalena
Kamińska Iwona
Korzeniak Małgorzata
Kośmińska Katarzyna
Krzewińska Agata
Kulbicka Agnieszka
Łazarska Anna
Makuszyńska Beata
Niedźwiedzka Agnieszka
Niedźwiedzka Renata
Płatkowska Katarzyna
Prządak Mariusz
Rospara Marta
Sawosz Piotr
Świderska Marta
Trendak Lidia
Wojciechowski Wojciech

IV d
Brolska Małgorzata
Felbur Rafał
Kamińska Anna
Karczewska Agnieszka
Klepacka Agnieszka
Kowalska Paulina
Kozubowska Łucja
Kozysa Wojciech
Krychowska Alina
Krynicki Piotr
Kuźniar Katarzyna
Łuczyńska Ewa
Machałowski Piotr
Maczuła Joanna
Maliński Wojciech
Świderska Lidia
Walasik Katarzyna
Wiśniewska Katarzyna
Worwa Marta
Wronka Anna
Żuk Cecylia

IV e
Dżordżadze Maja
Frankiewicz Kamil
Jagielska Anna
Jaroszewska Monika
Jedynak Agata
Kaszta Anna
Koroś Izabela
Kuźnicka Kinga
Lechowicz Katarzyna
Lenert Katarzyna
Mendaluk Anna
Merwart Marta
Podwójcic Krzysztof
Stępień Marta
Stroińska Anna
Trapczyńska Dorota
Wacikowska Agnieszka
Włodarczyk Paulina
Wójcik Katarzyna
Zwolińska Paulina
Żurawska Marta


Tylińska Monika
Lechowicz Łukasz
Czwartos Lucyna
Rok 1999

IV a
Arendt Anna
Boguski Piotr
Cader Anna
Czarnowski Daniel
Dudziak Katarzyna
Jarosiński Mateusz
Jaworski Andrzej
Kiergiet Elżbieta
Kosmala Weronika
Krasuska Katarzyna
Kruszewski Piotr
Krysztoforski Piotr
Kuliczkowski Olaf
Matryba Anna
Mazur Anna
Nowak Klaudia
Panek Anna
Perczak Paweł
Szajnar Katarzyna
Szymonik Joanna
Tomkiewicz Emilia
Tutaj Daria
Zalega Joanna

IV b
Brodowska Justyna
Dąbrowski Konrad
Duchnowska Katarzyna
Górna Anna
Gurszyńska Katarzyna
Harasiewicz Joanna
Jewdokimow Marcin
Kopczyński Bartosz
Kujawa Michał
Libner Elżbieta
Maksymowicz Krystyna
Matusik Katarzyna
Skwirut Anna
Słomczyński Maciej
Steckiewicz Małgorzata
Walentynowicz Maja
Weil Hubert
Wojciechowski Szymon
Żak Patryk

IV c
Babiuch Małgorzata
Chojecka Jadwiga
Chwesiuk Rafał
Ciosek Tomasz
Czarzasty Maja
Domański Maciej
Frankiwicz Dominika
Gmur Joanna
Gontarz Amelia
Korsun Paweł
Kuncewicz Filip
Lesisz Ewelina
Łoś Piotr
Muras Magdalena
Nowak Dorota
Orlańska Dorota
Piotrowski Bogdan
Pleskot Patryk
Przesławska Maja
Sikorska Natalia
Staniec Artur
Sujka Anna
Waszczuk Julia
Zakrzewski Paweł
Zawada Adam

IV d
Budyński Tomasz
Grabowski Marcin
Helnarska Karolina
Ingielewicz Wojciech
Kisielewski Mikołaj
Królikowska Małgorzata
Krysik Robert
Łochocka Agnieszka
Oleksak Bartosz
Padkowska Marta
Podciechowska Joanna
Rakowski Paweł
Siejka Konrad
Skiba Anita
Sobstyl Patrycja
Stułka Anna
Szymoniczek Joanna
Ślączka Krzysztof
Wąsowska Klaudia
Winnicki Piotr
Żmuda Konrad

IV e
Cetera Grzegorz
Dudkowski Rafał
Figielski Łukasz
Górska Joanna
Grabowska Agnieszka
Jakubowicz Grzegorz
Jędrzejewska Magdalena
Kamińska Agnieszka
Kazimierska Edyta
Kowalik Agnieszka
Kunkiel Aleksandra
Majewski Piotr
Melak Mariola
Melaniuk Małgorzata
Michalik Magdalena
Mróz Agnieszka
Radzikowska Agnieszka
Sender Przemysław
Smolińska Agnieszka
Wasilewski Witold
Wikieł Małgorzata
Wiszniewska Patrycja
Zahaczewski Wojciech
Zakrzewska Katarzyna


Stępniak Magdalena
Żmuda Konrad
Rok 2000
IV a
Al Amin Marta
Bartoszewski Jakub
Białas Aleksandra
Biernacka Zuzanna
Czyżewski Jarosław
Dawidowicz Anna
Dobrzańska Natala
Durka Iwona
Hupa Albert
Kardaszewska Anna
Kiełczewski Bartłomiej
Łupiński Michał
Majchrzak Adam
Potempa Izabela
Prasek Karolina
Ptasińska Olga
Rybak Anna
Suchocka Agnieszka
Szabrańska Agata
Szeligowska Joanna
Szukała Katarzyna

IV b
Bąk Krzysztof Józef
Bieńko Jacek
Ciok Marcin
Gregier Dominika
Hiller Izabela
Jasińska Kinga
Karasiński Grzegorz
Karczewski Radosław
Klimonicz Ewa
Konarska Zuzanna
Kosiarska Katarzyna
Madej Tomasz
Mauer Marta
Melanowicz Zuzanna
Mościcki Rafał
Olech Anna
Płuciennik Anna
Polańska Anna
Tarczyński Marcin

IV c
Czech Karolina
Drabik Agnieszka
Galian Anna
Jakutowicz Piotr
Janowska Katarzyna
Kulenty Agnieszka
Łukasik Ewa
Mańkowski Krzysztof
Maszczak Izabela
Nawrocki Paweł
Płodzik Agnieszka
Roszkowski Andrzej
Skoczkowska Joanna
Szczepanowski Karol
Tucholska Marta
Umiastowska Marta
Wiejek Anna
Wiśniewska Anna

IV d
Adamiak Sylwia
Adamska Ewelina
Bednarczyk Ewa
Borkowska Sylwia
Czarnecki Maciej
Gąsiorowska Agnieszka
Karamuz Adam
Lipiński Aleksander
Łyskawa Łukasz
Maciejewska Joanna
Moskwa Anna
Motyka Marcin
Nejman Łukasz
Osiecka Marta
Ostrowska Anna
Sępka Olga
Stachowiak Ewa
Szybiak Joanna
Traba Sebastian
Wojno Żaneta

IV e
Cisek Magdalena
Domańska Dorota
Gąsiorowska Ewa
Gąsowska Anna
Grynczewska Aleksandra
Iżyłowska Katarzyna
Jankowska Magdalena
Jastrzębska Katarzyna
Kowalska Agnieszka
Niemyjska Weronika
Przybył Agnieszka
Rosińska Monika
Troszczyńska Patrycja
Trzópek Katarzyna
Rok 2001
IV a
Antonow Małgorzata
Domel Elżbieta
Izydorczyk Tomasz
Knast Małgorzata
Koper Aleksandra
Królik Karolina
Krychowska Maria
Kurowska Justyna
Kuźniarska Justyna
Malak Dominika
Pawłowska Anna
Pazik Jadwiga
Pazura Justyna
Podsiadło Ilona
Rosłaniec Karolina
Skotnicka Barbara
Staszczyk Katarzyna
Strawińska Urszula
Szulakowska Małgorzata
Śniegórski Adam
Wasilewski Krzysztof
Waś Marta
Witkowska Marta

IV b
Bielicka Dagmara
Chrzan Magdalena
Gos Marta
Jankowska Magdalena
Jaromin Gabriela
Kieliszek Katarzyna
Klepacka Magdalena
Krynicka Zuzanna
Marzec Monika
Ostaszewska Agnieszka
Pakulska Agnieszka
Pieczyńska Dorota
Piwowarski Maciej
Prejs Wirginia
Pudłowska Monika
Rudnikowska Magdalena
Rukowicz Julia
Skwarska Joanna
Staniec Monika
Supera Ewelina
Szymonik Dorota
Wojtal Agnieszka
Woźniak Karolina
Zagórski Robert

IV c
Adamczyk Piotr
Adamkiewicz Anna
Bagdańska Beata
Bombała Wiktoria
Broniatowska Marta
Dadas Paulina
Dalba Michał
Dańko Tomasz
Domagała Agata
Florczak Małgorzata
Jakutowicz Paweł
Kacprzak Marek
Karczewska Bogumiła
Kurek Karolina
Liskiewicz Karolina
Odrzywolska Marta
Orzechowska Dominika
Owczarek Joanna
Prowotorow Anna
Sładkowska Agnieszka
Trzaskowska Agata
Węsierska Maria
Wiczkowska Joanna
Wiśniewska Justyna

IV d
Balińska Monika
Biernacki Paweł
Brzozowska Aniela
Denka Barbara
Dołżyc Rafał
Głowacki Łukasz
Górski Marcin
Kaczorek Aleksandra
Kowalczyk Joanna
Kumor Tomasz
Lejman Magdalena
Majchrzak Aleksandra
Mączak Maria
Modzelewski Piotr
Nowak Marcin
Parzóch Janina
Proć Sylwia
Staszewska Alicja
Sztomber Daniel
Tkacz Magdalena
Wyglądacz Marcin
Zawada Przemysław

IV e
Bociąga Przemysław
Bryll Olga
Fijałkowska Marta
Galas Zofia
Hornung Marta
Iwaniukowicz Wojciech
Kędzierska Małgorzata
Kruszona Tomasz
Kurpiewska Monika
Lirski Marcin
Piwowarska Magdalena
Porębiak Magdalena
Wałaziński Lech
Węgrzyn Jarosław
Wyszomirska Katarzyna
Zadrożna Agnieszka
Zyśk Beata
Żurek Agata

Brzezińska Aneta
Zimińska Ewa
Polańska Anna


Adamiak Sylwia
Bednarczyk Ewa
Rosińska Monika
Dudkowski Rafał
Łukasiewicz Agnieszka
Rok 2002
IV a
Budzyńska Ludwika
Chrzanowski Hubert
Cieślak Marta
Duszczyk Anna
Gołaszewska Patrytcja
Gręda Maja
Kilim Przemysław
Klukowska Klaudia
Koper Agata
Kozłowska Marta
Krassowska Agata
Madziar Katarzyna
Nowacka Anna
Palińska Adrianna
Pasik Łukasz
Podlaski Maciej
Prudzyński Piotr
Ptasińska Dagmara
Sawicki Michał
Sieńkowska Aleksandra
Tkaczyk Magdalena
Tokarska Zuzanna
Wieczorek Agata
Zadrożna Anna

IV b
Błaszczyk Kamil
Dąbrowski Jakub
Dębowska Marta
Dudziak Marta
Gryszka Aleksandra
Goljasz Tomasz
Grabowska Ewelina
Gwiaździńska Małgorzata
Karwańska Danuta
Kierasińska Jagoda
Krych Joanna
Kubaszewska Agnieszka
Laskowska Magdalena
Lewandowski Adrian
Neska Tomasz
Nowicka Marta
Partyka Agnieszka
Reguła Maria
Sęk Marta
Sip Beata
Siwek Rafał
Susfał Katarzyna
Zdananicz Ewa
Żmijewska Anna


IV c
Bartuzel Agnieszka
Ceglińska Marta
Domaszczyński Marcin
Jasińska Anna
Kubiak Anna
Migdał Anna
Mostył Marta
Mroczek Izabela
Muszyńska Marta
Orawińska Barbara
Pasieka Julia
Pietrzak Anna
Pragacz Emilia
Puchalska Maja
Raczyńska Agnieszka
Rosłaniec Dorota
Waśkiewicz Agata
Wysocka Monika

IV d
Adamska Eliza
Bortkiewicz Karolina
Burzyński Konrad
Busk Jakub
Ciemieniewski Paweł
Demirkol Szymon
Dębski Maciej
Jurek Agata
Kozłowska Krystyna
Kubańska Sylwia
Kujawka Małgorzata
Lisicki Artur
Mazurek Ewa
Metelski Jakub
Nguyếu Sŷ Hiêp
Pytlik Aleksandra
Sadowski Jacek
Skibniewska Agnieszka
Soliński Tomasz
Staruch Tomasz
Wojczakowska Monika
Żołądek Justyna

IV e
Brzeski Tomasz
Cywińska Urszula
Dalba Małgorzata
Domański Szymon
Jarosińska Bogna
Jedynak Agnieszka
Kielak Anna
Kowalczuk Katarzyna
Kowalski Dariusz
Krajewska Barbara
Lewandowska Agnieszka
Marcinczak Lech
Mazur Anna
Mirosławska Magdalena
Nagrabska Agata
Romanowska Karolina
Strzelczyk Łukasz
Szymańska Marta
Świerszcz Jan
Więcek Marcin
Wróbel Maciej
Wrzosek Agnieszka
Zalewska Justyna
Zdrzałka Magdalena
Rok 2003
IV a
Aleksandrowicz Mateusz
Bogacz Iwona
Ciechańska Katarzyna
Deszczka Monika
Felicjańczuk Agnieszka
Filipiak Marcin
Gaskoń Patryk
Kledzik Bartłomiej
Klemczak Iwona
Kołacka Justyna
Kowalska Agnieszka
Kubicka Alicja
Kubicka Magdalena
Kulińska Katarzyna
Lewandowski Tomasz
Michniewicz Maciej
Polak Maciej
Polkowski Jakub
Saar Zofia
Saniewska Aleksandra
Sołomiewicz Joanna
Spicha-Konarzewska Janina
Suchecka Kamila
Śmigielski Andrzej

IV b
Budzińska Karolina
Dymek Emilia
Dziewońska Marta
Frelak Piotr
Galińska Anna
Gontarska Marta
Gronowicz Agnieszka
Jakowicki Jakub
Jurkowski Krzysztof
Korczak Justyna
Kotuniak Anna
Kucharczyk Marta
Lamcha Agnieszka
Lech Anna
Loryńska Małgorzata
Mackiewicz Marzena
Marjankowska Anna
Michałek Marzena
Nowak Anna
Orłowska Zofia
Ostaszewska Aleksandra
Parenti Diana
Piwowarska Marta
Przepióra Maciej
Siarkiewicz Anna

IV c
Antosiewicz Marcin
Broniatowski Piotr
Byszewski Grzegorz
Czarnecki Wojciech
Fidzińska Marta
Gastoł Karolina
Gustołek Marta
Haas Marta
Kieszkowska Martyna
Kopczyńska Maria
Korecki Maciej
Lipińska Katarzyna
Łazarczyk Hubert
Łukaszewicz Agata
Miksza Marta
Nowacka Maria
Nyckowska Anna
Paciorek Aneta
Pisarczyk Jagoda
Polak Krzysztof
Sierańska Irmina
Stępiński Michał
Tomkiewicz Anna
Zalewska Maria
Zbierzchowska Katarzyna

IV d
Adamiak Ewa
Bielecka Eleonora
Dębska Edyta
Dorocka Ewelina
Froelich Aleksandra
Grodzka Ewa
Jedlak Sylwia
Kalinowski Krzysztof
Kulczycka Maria
Kuran Aleksandra
Lechowicz Anna
Łapiński Jerzy
Mazurek Małgorzata
Moczulski Daniel
Mościcka Weronika
Nowakowska Aleksandra
Pogorzelski Karol
Sadoch Marta
Starczewski Michał
Strzępek Tomasz
Wojciechowski Michał
Wojda Karolina
Zięba Magdalena

IV e
Cieślak Magdalena
Cieślak Milena
Domańska Anita
Dynarzewska Beata
Jastrzębska Iga
Krzosek Joanna
Kubeisi Aiman
Kubiak Zuzanna
Łasiewicz Joanna
Madziar Aleksandra
Majran Franciszek
Marchlewska Małgorzata
Mentlak Krystyna
Nodzykowska Katarzyna
Ostrowska Eliza
Popławska Aleksandra
Rejmer Elżbieta
Rękawek Martyna
Suchara Piotr
Śleszyński Franciszek
Wilk Karolina
Wójcik Katarzyna
Zagórski Kamil
Zarzycka Monika
Żyłka Małgorzata
Rok 2004
IV a
Bertran Łukasz
Cichocka Zuzanna
Drobik Aneta
Filipiak Paweł
Jędras Krzysztof
Jędrzejewska Justyna
Kamont Jolanta
Kobza Gracjan
Kupisek Izabela
Łubieńska Joanna
Michałek Iwona
Milanowski Piotr
Nojszewska Anna
Orzelski Maciej
Pelc Magdalena
Pulczukiewicz Katarzyna
Regulska Anna
Rozum Marek
Siedlecka Sylwia
Sikora Anna
Sterczyński Konrad
Stępniowski Marek
Szwajkajzer Marcin
Szymanowska Aleksandra
Śmigasiewicz Michał
Żak Piotr

IV b
Chmielewski Tomasz
Cichosz Mateusz
Górecka Zuzanna
Kasak Natalia
Kłocińska Agata
Kosiorek Marta
Łabędź Olga
Malinowska Monika
Metzig Piotr
Michalski Marcin
Michrowska Agata
Motylski Jakub
Nowak Wiktor
Pawłowska Agnieszka
Petaś Urszula
Piątkowska Agata
Piotrkowicz Michał
Ptasiński Aleksander
Wiśniewski Michał
Wojewódzka Katarzyna
Wyszogrodzka Agata
Zbrzeska Anna
Zielińska Katarzyna

IV c
Bero Jakub
Bień Magdalena
DareckaMałgorzata
Dębska Sylwia
Gołaszewski Marcin
Gomoła Łukasz
Górska Agnieszka
Jelonek Agata
Jędral Marlena
Kubicka Maria
Kurawicz Kamila
Kwiatkowska Maja
Miszkurka Katarzyna
Orliński Krzysztof
Ostrzeszewicz Krzysztof
Pajączkowska Agnieszka
Ryłko Agata
Skwarczyńska Aneta
Sulikowski Julian
Swianiewicz Antoni
Zembrowska Natalia
Zwierz Grzegorz

IV d
Antczak Karolina
Chudorliński Jakub
Dalgiewicz Natalia
Dziewulska Aleksandra
Gawryszewska Dorota
Gołębiewski Michał
Grzybowska Maria
Gumowska Małgorzata
Kamecki Kamil
Krauze Alicja
Kretowicz Zofia
Łupińska Monika
Milczach Martyna
Onisk Magdalena
Parol Paulina
Pieczyńska Iwona
Przeździecka Katarzyna
Rabenda Michał
Rozwora Magdalena
Serewiś Małgorzata

IV e
Bober Katarzyna
Chromińska Joanna
Dobrowolski Tomasz
Dymowska Daria
Gołębiewski Piotr
Grabny Michał
Gralak Rafał
Kinasiewicz Agata
Kołodziejczyk Alicja
Lirski Maciej
Markowski Marcin
Marszał Magdalena
Miazek Katarzyna
Nowak Beata
Piotrowska Marta
Siwek Iwona
Skarżycki Michał
Słomczyńska Katarzyna
Śliwińska Joanna
Wasilewska Kamila
Włodarczyk Michał
Wodejko Dorota
Zuziak Zuzanna

IV f
Broniszewska Agnieszka
Brudzyńska Magdalena
Duczmal Paulina
Górecka Kamila
Gromadka Tomasz
Halama Tomasz
Jarosińska Agnieszka
Jastrzębska Agata
Kozłowski Adam
Królik Katarzyna
Kuncewicz Zuzanna
Laskowska Izabela
Ledzińska Anna
Łoś Marcin
Łozowska Joanna
Mróz Dorota
Nicman Katarzyna
Nocuń Katarzyna
Oleszczuk Sylwia
Paśnicka Paulina
Schubert Agnieszka
Śliwowska Magdalena
Terlikowska Iwona
Wakulska Marlena
Żak Piotr
Lucińska Martyna
Grabowska Magdalena
Rok 2005
III a
Bardzińska Aneta
Bobel Milena
Cegielska Kamila
Dominiak Aleksandra
Fijałkowska Anna Maria
Goduń Magdalena
Janiszewska Anna
Jarek Izabela
Jaworowska Urszula
Kliber Andrzej
Kowalska Kaja
Kruszona Marta
Kubiński Piotr
Kurdej Katarzyna
Lipińska Magdalena
Pawłowska Katarzyna
Piechowska Joanna
Siejewicz Dominika
Śliwowski Kamil
Śmigielska Agnieszka
Walewska Karolina
Warcholińska Natalia
Wójcik Monika
Zatorska Iga

IIIb
Bątruk Krystian
Boczyńska Karolina
Bogucki Maciej
Celińska-Mysław Kamila
Ciechulski Jan
Dąbrowski Kamil
Dębowczyk Diana
Górka Anna
Janusz Karol
Jarosiewicz Anna
Jaworowska Monika
Krawczyk Małgorzata
Kuszpit Anna
Kwiecińska Olga
Mataszek Agnieszka
Matera Piotr
Ostrowiecki Maciej
Palcewicz Marcin
Puchalska Paulina
Rosłon Joanna
Włodarkiewicz Marta
Woźniakowski Jacek
Żołyniak Anita

IIIc
Bartoszko Bartosz
Borowy Jakub
Czyżewski Tomasz
Gasik Piotr
Gościmińska Dorota
Górna Justyna
Jarzębowska Marta
Jesiotr Aleksandra
Krauze Wojciech
Kryński Przemysław
Ledkiewicz Justyna
Lubańska Anna
Makaruk Joanna
Makowska Magdalena
Marjankowska Maria
Nyckowska Olga
Pawłowska Anna
Piotrowski Marcin
Prudzyński Tomasz
Reluga Radosław
Sołomiewicz Adam
Szeffel Paweł
Szewczuk Marek
Tokarski Michał
Wołodkiewicz Rafał
Wójcik Katarzyna

III d
Bartel Michał
Błędniak Katarzyna
Bogucki Michał
Fiedorczuk Alicja
Fryzka Andrzej
Godziszewski Konrad
Jankowski Tomasz
Jurkowski Tomasz
Kaszuba Natalia
Kowieski Kamil
Krajewski Bartłomiej
Kubiak Tomasz
Lorent Paweł
Mianowski Radomir
Nakrewicz Wiktor
Przywózka Urszula
Szafrański Karol
Szlachetka Rafał
Szymańska Joanna
Tracz Stanisław
Waśkiewicz Olga
Wiewiórkowski Jarosław
Wołosz Grzegorz
Zajas Jan
Zemło Jacek

IIIe
Antosiewicz Anna
Dux Marta
Gajkowski Krzysztof
Jakowicka Iga
Kalińska Angelika
Kot Maria
Kowalczyk Magdalena
Kowalski Przemysław
Królikowska Magda
Lewińska Agnieszka
Łazarz Beata
Mach Izabela
Pisarek Patrycja
Rzepka Eryk
Sadowska Zuzanna
Seweryn Sylwia
Świerczyńska Izabella
Urbanek Joanna
Wojciechowska Katarzyna
Zagrajek Urszula
Zalewska Justyna
Ziółek Marta

IIIf
Bloch Daria
Błaszczykiewicz Dominik
Bożek Katarzyna
Brzeziewicz Agnieszka
Chądzyńska Katarzyna
Cholewa Marlena
Gronowicz Katarzyna
Jankowska Edyta
Kępka Maciej
Klewar Agata
Kluk Maciej
Litawa Anna
Lorens Anna Maria
Margas Magdalena
Nikołajew Katarzyna
Nowocin Katarzyna
Pawlak Katarzyna
Pietruszyński Piotr
Popławska Justyna
Roman Dominika
Sierpiński Marcin
Sikora Mateusz
Śliwa Marika
Truszewska Karolina
Woźniak Monika
Zaborowski Piotr
Rok 2006
III a
Angielczyk Anita
Bieroza Monika
Biniewska Julita
Byrska Edyta
Cacko Dorota
Dordańska Magdalena
Foszer Bartłomiej
Gerlee Joanna
Kierzkowski Adam
Kierzkowski Karol
Korowicka Katarzyna
Krajcarz Magdalena
Muśnicka Monika
Pleśniak Marta
Prowotorow Agnieszka
Romańczuk Izabela
Sawicki Maciej
Siwik Katarzyna
Stefaniak Szymon
Szonert Klaudia
Sztajner Małgorzata
Tomczyk Anna
Trębicka Maria
Wcisło Joanna
Wodzińska Justyna
Wojciechowska Anita
Wojtas Maria
Wojtyra Aleksandra
Zduńczyk Emilia

IIIb
Ballaun Justyna
Bordiuk Jarosław
Bors Beata
Budyńska Agnieszka
Czarnomski Konrad
Duczmalewska Martyna
Gołębiewska Karolina
Gomoła Karolina
Goździk Ewa
Górecka Sandra
Iliński Paweł
Kolmus Katarzyna
Kowalik Michał
Krawczyk Michał
Królak Adam
Leśniak Filip
Mizerska Magdalena
Morga Franciszek
Mozgawa Klaudia
Myszczyńska Aleksandra
Niemczak Monika
Nikołajew Monika
Osicka Joanna
Skomorowski Tomasz
Troć Karina
Wierzbieniec Jakub
Wrzosek Adam
Zientek Jakub

III c
Abratowska Marta
Dobrońska Katarzyna
Drewniak Aleksandra
Dulnik Anna-Maria
Fidryk Marta
Grzymała Beata
Janiszewski Piotr
Janowicz Aleksandra
Kamiński Piotr
Kołacki Konrad
Kubak Marek
Kurach Krzysztof
Milczarek Tomasz
Mroczek Karolina
Piekarska Maria
Polijaniuk Paweł
Pryczek Katarzyna
Sikora Jan
Skarżycki Artur
Szymaniec Marek
Śmigielski Jan
Teperek Paulina
Tomaszewska Katarzyna
Wolnicki Michał
Wronecka Magdalena
Zabielska Agnieszka
Zaręba Michał

IIId
Anyżewska Anna
Dąbrowski Rafał
Giedyk Marcin
Gniazdowski Juliusz
Grubińska Joanna
Grzębkowska Aneta
Jaczewski Mariusz
Jakubczak Marcin
Kanownik Łukasz
Kasprzak Mateusz
Kleszczewska Joanna
Konopińska Kamila
Kostrzewski Paweł
Kruszyński Paweł
Kubicki Paweł
Nikodem Tomasz
Nowak Jacek
Olszak Jan
Pawelec Krzysztof
Pokrątka Tomasz
Polak Michał
Rewers Jan
Rudnicki Sławomir
Rutka Jakub
Stobiecka Beata
Szumowski Wiktor
Tymińska Joanna

IIIe
Adamska Ewa
Bąk Magdalena
Białecki Karol
Błoszyk Kamila
Dębniak Piotr
Dmoch Elwira
Getka Agnieszka
Gregier Sandra
Glinicka Anna
Grzywa Katarzyna
Hugo-Bader Michał
Ignatowicz Michał
Jaskólska Marcelina
Jedlak Marta
Kaźmierczak Weronika
Krajewski Antoni
Lipiński Michał
Maciejewski Marek
Olędzka Aleksandra
Osica Jakub
Przychodzeń Grzegorz
Przygudzka Anna
Radziszewski Franciszek
Rogala Marcin
Rudowski Paweł
Staniszewski Karol
Zalesińska Magdalena
Żukowska Agnieszka

IIIf
Bala Monika
Ciemniewska Irena
Gajc Agnieszka
Gieros Magdalena
Idzikowska Anna
Jastrzębska Patrycja
Kania Jarosław
Kicińska Joanna
Kłos Marta
Krajewski Marcin
Krawczyk Zuzanna
Kruczkowski Patryk
Kupczyk Ewelina
Łomanowska Katarzyna
Matyja Anna
Matyja Stella
Miciak Aleksandra
Nagrabska Ewelina
Pakalska Karolina
Porowska Sylwia
Przepióra Tomasz
Raczkowska Anita
Rostkowska Monika
Szczap Paweł
Urbańska Natalia
Wielebska Katarzyna
Wileńska Katarzyna
Wuttke Anna
Zakrzewska Magdalena
Rok 2007
IIIa
Baczewska Małgorzata
Danelczyk Aneta
Danowska Małgorzata
Dąbrowska Dorota
Florkiewicz Marcin
Godlewska Paulina
Graczyk Piotr
Grzelec Klaudia
Henclewska Beata
Jesień Michał
Kierasińska Olga
Krząścik Magdalena
Kuleczka Anna
Lubańska Agata
Próchniewicz Żaneta
Pych Elżbieta
Sojecka Karolina
Stankiewicz Janina
Strupiechowska Dominika
Uzaw Joanna
Wileńska Emilia
Witkowska Joanna
Włodarczyk Bertrand
Zawistowska Anna
Ziembicki Daniel
Ziomek Kamil
Zych Artur
Żak Aleksandra

III b
Bałdyga Tadeusz
Barcikowska Katarzyna
Bisiński Bartosz
Danielewicz Anna
Groszkowski Marek
Idzikowska Anna
Jagodziński Piotr
Jaksa Maciej
Komorowska Olga
Kopik Bartosz
Liszcz Weronika
Lorent Piotr
Łanecka Magdalena
Marczuk Katarzyna
Modzelewski Marcin
Panecki Tomasz
Parol Mariola
Paź Justyna
Przastek Zofia
Samolczyk Maja
Sieraj Artur
Tkaczuk Olga
Tomczyk Oskar
Urbańska Michalina
Wiśniewski Patryk
Witek Anna
Woliński Jakub
Zabielewicz Michał

III c
Banasiuk Jacek
Biały Daniel
Biały Przemysław
Brzozowska Izabela
Domaszczyńska Anna
Dzwolak Monika
Fryzka Krzysztof
Galas Jacek
Godziszewska Izabella
Gola Michał
Gontarek Natalia
Gosk Aneta
Jaskólski Dariusz
Kamińska Katarzyna
Komorowska Monika
Kucharski Rafał
Orowiecki Bartłomiej
Rajchman Łukasz
Rudnicki Piotr
Sędek Oliwia
Szepietowska Maria
Szymańska Natalia
Wajda Magdalena
Wielgat Iwona
Wilczek Iga
Witak Anna
Wójcik Paweł
Wronowska Malwina
Zawadzka Renata
Zawadzka Sylwia
Ziemkowski Cezary

III d
Bałażyk Krzysztof
Basta Michał
Bauć Janusz
Bąk Sylwia
Chudorliński Łukasz
Chwalczuk Katarzyna
Czubak Małgorzata
Gajewski Cezary
Głowienko Michał
Jędrasik Katarzyna
Kasprzak Maciej
Kasztalska Agnieszka
Kowalewska Joanna
Kucharczyk Grzegorz
Łysik Dorota
Papaj Rafał
Prażmowska Monika
Przywózka Anna Maria
Rechtzygiel Tomasz
Sobala Wojciech
Szczegielniak Michał
Szewczyk Krzysztof
Tarnowska Aleksandra
Tymińska Małgorzata
Witkowski Piotr
Wodecki Krzysztof
Wróblewski Marcin
Zieliński Grzegorz
Zykubek Agata
Żywek Franciszek

IIIe
Bień Aleksander
Cieśliński Piotr
Czechrowska Katarzyna
Czochra Agnieszka
Drygas Katarzyna
Głaszczka Małgorzata
Jaskólska Marcelina
Kamińska Marta
Kasprzak Karolina
Kot Olgierd
Modzelewski Kamil
Morawska Anna
Nowicki Michał
Obuch-Woszczatyńska Anna
Paluchowska Katarzyna
Pawikowska Magdalena
Pietrykowski Cyprian
Pleń Anna
Pogorzelska Ewelina
Powęska Paweł
Pyrgała Martyna
Rosiński Kamil
Rutka Tobiasz
Sadocha Agnieszka
Szarapak Iwona
Szymkiewicz Anna
Wróblewska Joanna
Zenka Łukasz

IIIf
Boguszewska Dorota
Borejko Marcelina
Dominiewska Katarzyna
Gajda Agnieszka
Gajewski Sebastian
Godlewska Magdalena
Grzelewska Małgorzata
Koczocik Emil
Kuc Barbara
Kwiatkowski Krzysztof
Łąpieś Zuzanna
Mucha Dominika
Nowacka Marta
Otrębska Kalina
Paderewska Maria
Pawelec Aneta
Rytel Marta
Saładyk Marta
Skarżycki Robert
Sobel Joanna
Sonarska Magdalena
Szulińska Justyna
Szymczak Joanna
Wajs Mateusz
Walerczuk Bartłomiej
Wiśnioch Agata
Rok 2008
III a
Borkowska Katarzyna
Dzwonkowski Piotr
Eliasz Andrzej
Giedrojć Jakub
Górska Magdalena
Grądziel Arkadiusz
Jankowska Edyta
Jankowska Mariola
Jedynak Anna
Jędras Aleksandra
Jóźwiak Magdalena
Kalinowska Agnieszka
Kamińska Marta
Kępka Joanna
Klimaszewska Olga
Konopińska Izabela
Kwaśniak Agnieszka
Lech Paweł
Malek Karolina
Perkowska Katarzyna
Porycki Michał
Radomski Jakub
Romaszko Zofia
Salwa Rafał
Smolińska Natalia
Stankiewicz Anna
Stępień Zuzanna
Wałęsa Anna
Waś Piotr
Zielska Lena

III b
Borowy Bartosz
Gerula Katarzyna
Gołębiewska Katarzyna
Kielar Adam
Kopczyńska Zuzanna
Kowalski Michał
Kubicki Maciej
Kuchta Katarzyna
Kuzniecow Kiryłł
Miedzybłocki Jan
Mielniczuk Marek
Nowak Agnieszka
Nyckowka Dorota
Osiński Michał
Pachnik Karol
Rachowski Paweł
Rawska Magdalena
Różycka Karolina
Rybińska Edyta
Szafrańska Aleksandra
Szamowska Joanna
Szrejder Wojciech
Szulim Mariola
Tomasik Dorota
Wiśniewska Aleksandra
Woźniakowski Tomasz
Wrzeszcz Olga
Wysocka Milena
Żebrowska Klaudia

III c
Banaszczyk Ada
Baranowska Monika
Bielicki Norbert
Borkowska Olga
Ciosek Anna
Czajka Agata
Czubak Mateusz
Czwarnóg Dominika
Danowska Magdalena
Danowska Magdalena
Gańko Agnieszka
Gołąbek Katarzyna
Gromadka Joanna
Kościukiewicz Paulina
Kowalczyk Wioletta
Kwacz Agnieszka
Ledkiewicz Jakub
Lewandowski Łukasz
Maciak Jakub
Mikołajczyk Anna
Nowakowski Maciej
Oleksiak Anna
Oskierko Katarzyna
Pachnik Michał
Palacz Agata
Pazio Piotr
Pydyn Paweł
Strzelecka Katarzyna
Turek Tomasz

III d
Badzyński Maciej
Bednarek Jurand
Bieńko Aleksandra
Brzozowski Konrad
Cybulski Jan
Fiedorczuk Piotr
Gniadzik Wojciech
Kęska Aleksander
Kielak Łukasz
Kinasiewicz Łukasz
Kluziński Jędrzej
Kosiński Jerzy
Kowalczyk Kamil
Kowieski Hubert
Król Patryk
Krygier Bartosz
Kuciński Tomasz
Masłowski Michał
Najmark Grzegorz
Pałczyński Jakub
Piątek przemysław
Raczyński Mikołaj
Spychała Bartłomiej
Szporer Krzysztof
Tymińska Marta
Wardzyńska Maria
Wąsowska Karolina
Więsyk Anita
Witkowski Piotr
Zabłocki Marcin

III e
Bartosik Tomasz
Białoskórska Karolina
Bryk Anna
Charzewski Łukasz
Chmielińska Ewa
Czyżewska Karolina
Dąbrowska Marika
Dudek Jan
Frelek Joanna
Friszke Krzysztof
Gąsowska Wioletta
Jonczyk Hubert
Karolak Katarzyna
Korona Magdalena
Kowalski Andrzej
Kozoń Łukasz
Krawczyk Izabela
Kruk Wioleta
Lipczyński Rafał
Michałek Marcin
Ozimek Weronika
Paździorek Katarzyna
Piotrowska Marta
Szałański Igor
Wójcicka Małgorzata
Żamojcin Katarzyna
Żelazo Aneta
III f
Borzęcka Paulina
Czuba Dominika
Feller Iwona
Grabowska Anna
Jaroń Dominika
Jędrusik Paweł
Kamińska Natalia
Kamińska Paulina
Kosmaczewska Ludwika
Kowalczyk Wioletta
Kowalska Justyna
Kozłowska Małgorzata
Krzysztofik Weronika
Kwaśnik Dominik
Nowek Krystyna
Ostrowska Dominika
Redas Katarzyna
Skalska Justyna
Sulich Ewelina
Swend Joanna
Terlecki Szymon
Troszyńska Agnieszka
Zych Ewa
Żelezik Małgorzata
Żychlińska Aleksandra
Życzkowski Marcin
Rok 2009
III a
Bardadyn Magdalena
Bartosiewicz Katarzyna
Batsch Małgorzata
Frankowska Sylwia
Gapińska Aneta
Goworek Katarzyna
Kłocińska Joanna
Kosowicz Agnieszka
Kowalczyk Magda
Kozłowska Barbara
Krzyżanek Andrzej
Kubańska Katarzyna
Kwiatkowska Emilia
Lewartowski Paweł
Martyniak Katarzyna
Misztal Justyna
Ogonowska Agnieszka
Opasińska Aleksandra
Sendek Marta
Stachewicz Anna
Suchecki Kamil
Szonert Monika
Troszyński Jakub
Waśkiewicz Andrzej
Wojciechowska Aleksandra
Zając Olga
Zajączkowska Marta
Zdeb Katarzyna
Zych Paulina
Żołnierczuk Joanna

III b
Borycka Aleksandra
Cendrowska Klaudia
Chabowska Aleksandra
Cwojdzińska Małgorzata
d’Erceville Vadim
Dolecka Marta
Dorywalski Adam
Frank Adam
Gorzkowska Aleksandra
Gruszka Marcin
Jaskulska Dominika
Kamińska Katarzyna
Klamka Piotr
Kozłowska Aleksandra
Michałek Patrycja
Mikulska Sylwia
Nejman Urszula
Orzechowska Helena
Pokój Martyna
Radziszewska Julita
Romańczuk Estera
Rozmus Wiktor
Stankiewicz Magdalena
Sulich Grzegorz
Toszew Marek
Tucholski Michał
Uba Agnieszka
Wanat Mateusz
Wodzicka Judyta
Wróblewska Olga
Zaleska Klaudia
Leśniewski Mateusz

III c
Brożek Małgorzata
Duczyński Łukasz
Filipczyk Magdalena
Gałek Michał
Hemer Andrzej
Jarzyło paweł
Jaszczak Paulina
Jurek Joanna
Kopik Monika
Korzeniewicz Kaja
Kuleczka Martyna
Kur Paweł
Leśniewska Magdalena
Mantura Magdalena
Maziejuk Magdalena
Mielczarek Marcin
Orliński Michał
Orłowska Barbara
Parys Aneta
Pawlik Sylwia
Pietroń Maciej
Przyborowska Monika
Puchalska Grażyna
Roszkaowska Agnieszka
Rynkiewicz Maria
Słabiak Paweł
Stępniewski Michał
Szufliński Paweł
Tarapata Joanna
Terlecki Wojciech
Zdanowiczova Karolina
Żero Magdalena

III d
Berent Cezary
Bobrowski Kamil
Bogdańska Adrianna
Borek Martyna
Celejewska Agata
Chomko Jan
Cichocki Jan
Ciszyńska Marta
Głowacka Dorota
Gralak Natalia
Janowski Michał
Jeżowski Mateusz
Jurek Justyna
Kaczorowska Joanna
Kałużyński Przemysław
Kasprzak Jakub
Makaruk Weronika
Mitkowski Łukasz
Osuch Mateusz
Pacholczyk Zofia
Plewka Paulina
Rozmus Robert
Rybak Piotr
Sakowicz Kacper
Sałach Joanna
Seroczyński Michał
Sieńczewski Mateusz
Timmerman Krystian
Tatapata Mariusz
Tomasiak Paweł
Wojda Marek
Zdulska Katarzyna

III e
Aniśko Justyna
Chodzińska Ewa
Grączewska Agnieszka
Grybalow Adam
Hejwowski Jeremi
Ibrahim Ameera
Kornacka Joanna
Kruk Aleksandra
Książek Bożena
Lange Piotr
Maciejewska Martyna
Majewska Dagmara
Makowski Jakub
Maliszewska Paulina
Mazurkiewicz Ada
Rosłon Maciej
Skonieczna Agata
Smolińska Paulina
Staniszewski Marcin
Sytek Piotr
Szczasiuk Agata
Szymczak Martyna
Wanat Przemysław
Winiarczyk Joanna
Wojciechowska Anna

III f
Betliński Maciej
Białoskórska Joanna
Czaplińska Ewa
Froelich Marcin
Hejduk Olga
Jaczewska Patrycja
Jaśkiewicz Paulina
Jędrzejewska Maria
Karczmarczyk Monika
Karwas Zuzanna
Kopa Przemysław
Kowalska Sylwia
Marek Olga
Markowski Adam
Mądrzycka Karolina
Paczuska Klaudia
Padlewska Filipina
Pawłuszyn Michał
Remiszewska Agnieszka
Sadłowska Weronika
Sadomski Krzysztof
Stagiłow Monika
Suchenko Karolina
Szulepa Anna
Walczak Barbara
Weps Olga
Wróbel Dorota
Wyglądała Katarzyna
Rok 2010
3a
Bielak Urszula
Choroszej Anna
Czerwińska Elżbieta
Droń Joanna
Gonciarz Joanna
Jonas Marta
Jonczyk Alicja
Kiełek Sylwia
Kozłowska Katarzyna
Krauze Aleksandra
KrotzekKonstancja
Kucharska Monika
Kuczyńska Joanna
Kugler Bartłomiej
Mroczek Aleksandra
Nowak Sebastian
Pęczkowska Marta
Pietraczyk Katarzyna
Piotrowski Kamil
Rolke Aleksandra
Siedlecki Michał
Sulejewska Aneta
Sypuła Katarzyna
Sypuła Karolina
Szafarska Gabriela
Szaniawska Aleksandra
Tylicka Paulina
Wirski Jakub
Woźniak Marta
Woźnica Magdalena
Wróblewska Aleksandra
Żychlińska Marianna
3b
Abramowicz Magdalena
Białek Piotr
Biernacka Magdalena
Borowiec Karolina
Czeredys Konrad
Drożdż Sebastian
Ewiak Marta
Forszpaniak Zuzanna
Gańko Magdalena
Góźdź Mateusz
Gryglicka Katarzyna
Konieczny Rafał
Kościukiewicz Aleksandra
Król Natalia
Lewandowska Dorota
Niedźwiecka Sylwia
Otulak Marta
Pańczyk Mateusz
Puchalska Paulina
Rauber Kamila
Snopek Paweł
Starzyński Michał
Turek Magdalena
Wasiuchnik Dominika
Wcisło Anna
Wikieł Katarzyna
Wysocki Michał
Żero Katarzyna
Żuber Marta
3c
Białek Piotr
Bugaj Patrycja
Fedorczyk Daria
Gajewska Paulina
Grabowski Łukasz
Gruszczyńska Dominika
Jagiełło Damian
Kamińska Aleksandra
Karpińska Magda
Kiljan Aleksandra
Kokot Paweł
Kot Borys
Kozłowska Kinga
Malczyk Maciej
Menich Hubert
Orłowska Małgorzata
Osiński Mateusz
Patoleta Michał
Pietrzak Maciej
Redlin Przemysław
Rokita Agnieszka
Sabak Marek
Skłodowska Magda
Śliwińska Anna
Toczyska Olga
Ulman Patryk
Walo Łukasz
Wierzchucki Piotr
Wiślańska Monika
Witkowska Matylda
Zawadka Paulina
3d
Bednarska Magdalena
Bogucki Piotr
Cybulska Aleksandra
Dermanowski Artur
Juraszyński Michel
Kalisiak Michał
Kalwarczyk Filip
Konca Sylwia
Kosyl Michał
Kotler Zahar
Kozicki Piotr
Kruza Krzysztof
Kuczyńska Donata
Kutkowski Radosław
Liszewski Jakub
Makarewicz Iwona
Mantorski Michał
Miara Paweł
Orowiecki Michał
Ożarek Krzysztof
Piotrowski Adam
Rogosz Maciej
Rubin Marcin
Sielużycki Tomasz
Sobiech Piotr
Sotniczuk Agata
Stelmach Agnieszka
Strześniewski Michał
Szczytowski Maciej
Wieczorek Krzysztof
Wilczek Alma
Zawadzki Paweł
3e
Bolek Monika
Cienkusz Adrianna
Dudkowski Łukasz
Fotyniuk Klaudia
Frąckiewicz Albert
Jakubowska Katarzyna
Kalicka Justyna
Karpiński Maciej
Kłos Katarzyna
Kowalik Marta
Krawczykowska Katarzyna
Kubski Paweł
Małachowska Anna
Mazurek Paula
Mieszała Aleksandra
Mieszała Dominika
Niemczyk Maciej
Nowacka Dominika
Ostaszewski Jakub
Pardecki Marcin
RażplewiczAleksandra
Rejniak Igor
Rybkowska Natalia
Sawicki Karol
Sekunda Karolina
Skubida Arkadiusz
Sobczak Aneta
Szarubko Ewa
Wojda Damian
Wójtowska Iga
3f
Boruc Agata
Dąbrowski Michał
Druzgalska Ewa
Gajda Magda
Graniszewska Aleksandra
Jamka Joanna
KluzińskiKrzysztof
Kulik Konrad
Kuszpit Dorota
Kwarciak Norbert
Makowska Zofia
Malinowska Dorota
Marszczak-Pietrzak Michał
Muller Aleksandra
Ochmańska Monika
Pazura Julia
Piekarska Dorota
Sadowski Jakub
Stankiewicz Paulina
Staśkiewicz Rafał
Szczypkowski Kamil
Świątek Rafał
Tomaszewski Maciej
Trznadel Małgorzata
Walczyna Filip
Wojno Marcin
Wróblewska Dorota
Zamecki Jacek
Zawiasa Michał
Rok 2011
3a
Dardzikowska  Justyna
Dąbrowska  Natalia
Dembiński Janusz d'Erceville Victoria Dubińska  Magdalena
Gersz  Paulina
Knycpel Dominika
Kopacz  Bartosz
Korzeniewska  Paulina
Krajewska  Krystyna
Królik  Klaudia
Leszczyńska  Ewelina
Lodowska  Kamila
Motyczyńska  Martyna
Nędzyńska  Joanna
Niedźwiecki  Piotr
Orłowska  Sylwia
Piskorska  Dominika
Roszuk  Jan
Sałyga  Marta
Skłodowska  Aleksandra
Szczepańska  Paula
Wolny  Aleksandra
Zachaj  Aleksandra
Zaniewska  Justyna
Zielińska  Katarzyna
3b
Baliszewska  Zofia
Banasik Mikołaj Biczyk Karolina
Bledziewski (Opanasenko)  Światosław
Chodnicka  Marta
Chojnacki  Sebastian
Czechrowska  Agata
Efelis  Aleksander
Hoszowski  Damian
Jakubowska  Karolina
Kochanowska  Róża
Kossakowski  Adam
Kowalski  Filip
Król  Kamil
Kurczak  Magdalena
Kurowska  Dominika
Lewicki  Marcin
Miller  Mateusz
Młot  Marta
Morawski  Paweł
Mościcki  Michał
Orzechowska  Aleksandra
Podgórska  Marta
Retmaniak  Wiktor
Saładyk  Maciej
Sobczak  Przemysław
Szczepański  Filip
Szczygielska  Sylwia
Turek  Krzysztof
Urbańczyk  Marcin
Zglec  Monika
Żurawska  Justyna
3c
Augustyniak  Rafał
Bądzyński  Piotr
Bogdanowska  Adrianna
Chodowski  Patrick
Chwalczuk  Monika
Chwedoruk  Beata
Engele  Dominika
Gul  Marcin
Jałkowski  Szymon
Jankowska  Justyna
Kaliszewski  Bartosz
Kolasińska  Agnieszka
Mrozek  Andrzej
Olszewska  Katarzyna
Piątek  Aleksandra
Piotrowska  Joanna
Prządka  Michał
Rogowski  Mateusz
Soporowska  Katarzyna
Staszewski  Paweł
Stradomski  Adam
Sulej  Aleksander
Szarkowski  Jakub
Szulc  Agata
Śleszyński  Maciej
Tarapata  Daria
Trynkiewicz  Dominika
Wieczorek  Milena
Wolińska  Paula
Zalewska  Adrianna
Żebrowska  Izabela
3d
Bauer  Anna
Chmielarz  Krzysztof
Felczyk  Tomasz
Grzegrzółka  Jakub
Jakubicz  Michał
Kluczek  Michał
Kondeja  Michał
Kornowski  Krystian
Korycki  Mateusz
Kosik  Amadeusz
Lange  Tomasz
Lepianka  Michał
Lewiński  Krzysztof
Mazek  Piotr
Mazurek  Izabela
Mirecki  Aleksander
Olton  Renata
Piłka  Mateusz
Rosa  Sylwia
Siwicki  Witold
Słowik  Tomasz
Smolska  Maria
Sosnowska  Joanna
Szczepanek  Damian
Szczypior  Jan
Szonert  Bernadeta
Szychewicz Paweł
Szymański  Wojciech
Trzewik  Piotr
Wacławik  Krzysztof
Wesoły  Adam
Wiśniewski  Mateusz
3e
Benedykciuk  Dorota
Bieńkowska  Magda
Bilewicz  Ewa
Cacko  Oktawia
Chmielińska  Agnieszka
Cieślak  Magdalena
Getka  Agnieszka
Hakenberg  Hanna
Jabłonowska  Joanna
Kloze  Ewa
Kowalski  Jacek
Krzyżanowska  Natalia
Kujawski  Patryk
Kulewicz  Tomasz
Maciejewska  Maria
Paciorek  Ada
Paczóska  Marlene
Paduch  Paulina
Pawlik  Marta
Perzanowska  Magdalena
Rutkowska  Julia
Rybus  Paweł
Seliga  Dominika
Skrzat  Anna
Sodomirski  Tomasz
Sworakowski  Mateusz
Wojtczuk  Sylwia
Wójcik  Joanna
Ziółkowska  Aleksandra
3f
Bajór  Tomasz
Berent  Marta
Błażejewska  Olga
Chmielak  Maja
Gołąb  Jarosław
Górecka  Monika
Grzegórska  Magdalena
Kluziński Krzysztof
Kolińska  Małgorzata
Krajewska  Angelika
Kruk  Daniel
Kubiak  Emilia
Luboradzka  Kalina
Malinowska  Agnieszka
Marczykowski  Dominik
Muehsam  Adam
Otrębska  Joanna
Paszkowiak  Anna
Piegat  Tomasz
Rychlik  Małgorzata
Simborowski Grzegorz Skalniak  Filip
Sowacka  Izabela
Starosta  Artur
Strusiński  Adam
Suszczenko  Kamil
Trojan  Katarzyna
Truszewska  Justyna
Trzaska  Magdalena
Wróblewski  Jakub
Zalewska  Agnieszka
Zych  Łukasz
Zych  Joanna 
Rok 2012
3a
Borzuchowska  Beata
Buczyński  Damian
Chabuda  Elżbieta
Czyżewska  Julia
Dela  Filip
Kucza  Magdalena
Łukaszewski  Tomasz
Malczyk  Joanna
Mrozik  Adam
Nerło  Marek
Niemyjska  Iwona
Owczarek  Karolina
Piechotka  Katarzyna
Rok  Artur
Rozbicka  Barbara
Sędek  Alicja
Szafrańska  Maria
Szwarcberg  Olga
Świerk  Paweł
Urban  Magdalena
Winiarska  Marta
Wiśniewska  Agata
Wycisk  Zuzanna
3b
Balcerkiewicz  Paweł
Binda  Bartłomiej
Capik  Elwira
Czerniawski  Mieszko
Czuma  Tomasz
Faliszewska  Joanna
Furmanek  Jan
Kołodziejczuk  Jagoda
Kosińska  Adrianna
Kozieł  Ilona
Kulczycka  Natalia
Makowska  Diana
Michalak  Łukasz
Młodzianowska  Agata
Niemyjski  Krzysztof
Nogal  Grzegorz
Rozwarska  Katarzyna
Rudnicki  Piotr
Sarna  Grzegorz
Sarzyńska  Agata
Sendek  Marcin
Stelmachowski  Maciej
Suliga  Jakub
Tarnowski  Damian
Wilczyńska  Magdalena
Wysocka  Patrycja
Zadroga  Mateusz
3c
Bobrowicz  Michał
Brodzik  Piotr
Celiński  Dominik
Cieślak  Maciej
Derwisz  Aleksandra
Jakubik  Tomasz
Kałuska  Joanna
Kaniewska  Urszula
Kaniuk  Marta
Konowska  Agnieszka
Kulik  Hubert
Lewandowski  Jakub
Milczarek  Wojciech
Moryc  Piotr
Mysłowska  Joanna
Osiński  Daniel
Panuś  Kamila
Pawelski  Wojciech
Pietraszewski  Łukasz
Pietrzak  Krzysztof
Puchalska  Pamela
Sieczych  Karolina
Słota  Bartosz
Sobieraj  Gabriela
Tymek  Maciej
Wadowski  Adam
Witt  Karolina
Wrzochal  Piotr
Zuchora  Ewa
3d
Borowik  Wiktor
Chmielewska  Paulina
Ciołek  Aleksander
Czyżewski  Kamil
Dąbkowska  Marta
Gawryszewski  Adam
Jackowski  Andrzej
Jasiński  Tomasz
Kędzielski  Maciej
Kosyl  Katarzyna
Kowalczyk  Tomasz
Kowalski  Michał
Leszczyńska  Julia
Lorens  Piotr
Łabęcki  Jan
Ładyżyński-Kozdraś  Maciej
Łopaciński  Dominik
Łysiak  Arkadiusz
Matuszewski  Piotr
Mech  Wojciech
Modzelik  Rafał
Mościcki  Dominik
Musiał  Łukasz
Pajewski  Wincenty
Pawelec  Kacper
Pilarski  Patryk
Rak  Joanna
Sawczuk  Katarzyna
Skoczek  Michał
Szulakowska  Karolina
3e
Aboradn  Marita
Adamska  Karolina
Augustynowicz  Norbert
Bartoś  Zuzanna
Bartoś  Katarzyna
Cizio  Katarzyna
Czarnocka  Zuzanna
Desput  Magdalena
Dziubak  Damian
Kałuza  Magdalena
Kulasińska  Natalia
Lusawa  Maciej
Madaliński  Maciej
Marszał  Anna
Nowicka  Katarzyna
Ostromecki  Wojciech
Piotrowska  Magda
Piotrowski  Maciej
Rakowska  Kamila
Sekunda  Wioleta
Soćko  Mariusz
Stefaniak  Weronika
Szarubko  Anna
Szczypkowska  Aleksandra
Wachowicz  Anna
Wikieł  Karolina
Wróblewska  Kaja
Zdunek  Martyna
Zengteler Magda
3f
Adamczyk  Marceli
Baniak  Tomasz
Dobrowolski  Paweł
Graboń  Katarzyna
Grzywacz  Tomasz
Henclewska  Dorota
Kłosińska  Paulina
Kołnierzak  Anna
Krajewski  Piotr
Kwiatkowski  Mikołaj
Lodowski  Damian
Łyszcz  Paulina
Małż  Damian
Miodek  Joanna
Niewczas  Weronika
Nowicki  Konrad
Prokop  Monika
Pyza  Aleksandra
Sęk  Mateusz
Suwała  Maria
Szczepanowska  Karolina
Tetelewska  Magdalena
Wiśniewska  Sylwia
Wiśniewska  Martyna
Zwierz  Ewelina 

Biuletyn Informacji Publicznej

Losowy cytat:

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Harmonogram roku dostępny jest w zakładce "Kalendarz".

Współpracujemy z uczelniami i instytucjami:

Politechnika Warszawska             Uniwersytet WarszawskiSzkoła Wyższa Psychologii SpołecznejInstytut GoethegoInstytut AustriackiStowarzyszenie Wspólnota PolskaOśrodek Karta       Żydowski Instytut HistorycznyWarszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i SzkoleńStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejProgram GLOBE Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Ważne strony:

Dziennik Elektroniczny
Muzeum Powstania Warszawskiego
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty
Nabór OPTIVUM
Strona absolwentów 1968 roku


© 2012 XIX LO im. Powstańców Warszawy